کدام مراکز واکسیناسیون کرونا در شهر شما فعال است؟

0
مراکز-واکسیناسیون-کرونا
مراکز-واکسیناسیون-کرونا

بیش از یک سال و نیم است که تمام دنیا درگیر مقابله با پاندمی کووید ۱۹ شده است. ویروسی که با شیوع خود جان میلیون‌ها نفر را گرفت و کام تمام مردم دنیا را تلخ کرد. خوشبختانه روزهای سرد و پر از استرس ناشی از این همه‌گیری با ساخت واکسن کووید ۱۹ تمام شدند و با تزریق واکسن در مراکز واکسیناسیون کرونا، کم‌کم در برخی کشورها ماسک‌ها برداشته و محدودیت‌های کرونایی و قرنطینه نیز تا حدی برطرف شدند. در ایران هم در کنار تلاش برای ساخت واکسن‌های داخلی، واکسن‌های خارجی وارد شده‌اند تا ما نیز با جامعه جهانی به سمت کاهش میزان ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از این ویروس مرموز همگام و همراه شویم.

واکسن‌های کرونا با ایمن‌سازی بدن در مقابل ویروس کووید می‌توانند جلوی ابتلای شدید و حتی مرگ ناشی از کووید را بگیرند. شواهد نشان می‌دهند که پس از واکسیناسیون گسترده میزان ابتلا، بستری و مرگ‌ومیر روزانه در برخی از کشورها پایین آمده است. ایران هم پیک پنجم را به ‌لطف شروع واکسیناسیون کرونا با کاهش میزان ابتلا و مرگ‌ومیر به آرامی به پایان رسانده است. اگر هنوز اقدامی برای واکسیناسیون نکرده‌اید یا تردید دارید که کدام نوع واکسن را برای تزریق انتخاب کنید، در این مقاله با ما همراه شوید و نزدیک‌ترین مراکز واکسیناسیون کرونا فعال در شهرتان را پیدا کنید.

واکسن‌های قابل تزریق در مراکز

واکسن‌هایی که در ایران مجوز مصرف و تزریق دارند عبارتند از:

 • واکسن کوواکسین
 • واکسن آسترازنکا
 • واکسن اسپوتنیک
 • واکسن سینوفارم
 • واکسن کووبرکت
مراکز واکسیناسیون کرونا در تهران
در حال حاضر بیشترین واکسن‌هایی که در مراکز واکسیناسیون کرونا در ایران تزریق می‌شوند سه نوع واکسن سینوفارم، آسترازنکا و کووبرکت (برکت) هستند.

این واکسن ساخت شرکت بهارات (Bharat Biotech) کشور هند است که در ماه‌های نخست شروع واکسیناسیون وارد ایران شد. نوع واکسن از نوع ویروس غیرفعال (ds DNA) با فاصله ۲۸ روزه در دوز تزریقی است. تزریق این واکسن برای گروه‌های سنی بالای ۱۸ سال توصیه می‌شود و اثربخشی آن ۸۱ درصد اعلام شده است.

واکسن آسترازنکا

واکسن آکسفورد-آسترازنکا نتیجه همکاری دانشگاه آکسفورد و شرکت آسترازنکا بوده و به روشی متفاوت از روش‌های سنتی تولید واکسن ساخته شده است. واکسن آسترازنکا حاوی ویروس است و دانشمندان با اضافه کردن فرمول ژنتیکی کامل این ویروس یا دستور ژنتیکی پروتئین شاخکی ویروس کرونا به ویروس بدون خطر سرماخوردگی شامپانزه، به ترکیب این واکسن دست پیدا کرده‌اند. پس از اینکه واکسن آسترازنکا به فرد تزریق می‌شود، سیستم ایمنی بدن به ‌واسطه تولید پروتئین توسط سلول‌ها تحریک شده و پادتن تولید می‌کند. واکسن آسترازانکا نیز به‌صورت عضلانی در دو دوز با فاصله زمانی ۶ تا ۱۲ هفته تزریق می‌شود. کارایی این واکسن به‌طور متوسط حدود ۷۶ درصد است، اما نکته جالب اینکه اثرگذاری آن در افراد ۶۵ سال به بالا تا ۸۵ درصد می‌رسد.

واکسن اسپوتنیک V

واکسن اسپوتنیک V ویروس غیرفعال‌شده ساخت کشور روسیه است که در دو نوبت با فاصله حداقل ۲۱ روز به‌صورت عضلانی تزریق می‌شود. ویال نوبت اول اسپوتنیک آبی رنگ و ویال نوبت دوم قرمز رنگ است. اثربخشی این واکسن ۹۱.۶ درصد اعلام شده است.

واکسن سینوفارم

واکسن سینوفارم با استفاده از همان روش سنتی و قدیمی ساخت واکسن تولید شده است. سینوفارم ساخت گروه ملی دارویی چین است. این واکسن در واقع ویروس ضعیف‌شده یا غیرفعال بوده که سیستم ایمنی بدن را تحریک می‌کند و منجر به تولید آنتی بادی می‌شود. واکسن سینوفارم هم مانند سایر واکسن‌های کووید به‌صورت عضلانی در دو دوز با فاصله حداقل چهار هفته‌ای تزریق می‌شود. میزان اثرگذاری سینوفارم دو هفته بعد از تزریق به حدود ۷۹ درصد می‌رسد.

واکسن کووبرکت

در کنار واکسن‌های وارداتی، چند شرکت داخلی در ایران هم اقدام به ساخت واکسن کرده‌اند که در این میان گروه صنعتی شفا فارمد به مالکیت ستاد اجرایی فرمان امام توانست واکسن کووبرکت را تولید کند. این واکسن غیرفعال و شبیه واکسن سینوفارم است. در واقع، کووبرکت و سینوفارم شکل ضعیف‌شده یا به اصطلاح کشته‌شده ویروس هستند و از همان روش ایمن‌سازی در واکنس فلج اطفال استفاده می‌کنند. این واکسن نیز به‌صورت عضلانی در دو دوز با فاصله یک ماهه تزریق می‌شود. درباره میزان اثرگذاری این واکسن حرف و حدیث زیاد است و نمی‌توان دقیق درصدی را به‌عنوان تاثیرگذاری کووبرکت اعلام کرد.

در حال حاضر بیشترین واکسن‌هایی که در انواع مراکز واکسیناسیون کرونا در ایران تزریق می‌شوند سه نوع واکسن سینوفارم، آسترازنکا و کووبرکت(برکت) هستند. برخی افراد پس از تزریق واکسن دچار عوارض جانبی خفیف می‌شوند، اما درعین حال عده زیادی هم بدون عوارض بوده‌اند. در جدول زیر خلاصه‌ای از واکسن‌های قابل تزریق در مراکز مختلف، عوارض و تاثیرگذاری‌شان را به‌طور خلاصه آورده‌ایم:

نام واکسنتاییدیه سازمان بهداشت جهانینوع واکسنتعداد دوزفاصله دو تزریقعوارضفاصله دوز دوم تا ایمنیمیزان اثر بخشی
 سینوفارمداردویروس غیرفعال۲ بار۴ هفتهتب موقت، احساس ضعف، سردرد، اسهال، قرمزی، سفتی، تورم، خارش و درد محل تزریق، درد عضلانی، درد مفاصل، خواب‌آلودگی و گیجی۲ تا ۳ هفته۷۹ درصد
آسترازنکادارد  آدنوویروس۲ بار۳ ماهخارش محل تزریق، خستگی، سرگیجه، تب و لرز، سردرد، تهوع، درد مفاصل و عضلات و لخته خون۲ تا ۳ هفته۷۶ درصد
کووبرکتندارد  ویروس غیرفعال۲ بار۴ هفتهمشخص نیست۲ تا ۳ هفتهمشخص نیست

مراکز واکسیناسیون کرونا

پس از اعلام شروع واکسیناسیون عمومی کرونا در ایران، پایگاه‌ها و مراکز تزریق واکسن در شهرهای مختلف ایران برپا شدند. در روزهای نخست، واکسیناسیون بر اساس بازه سنی و صرفا از طریق ثبت ‌نام در وب‌سایت رسمی وزارت بهداشت به آدرس https://salamat.gov.ir انجام می‌شد. چند ماه بعد، تعداد مراکز واکسیناسیون کرونا بیشتر شدند و دیگر نیازی به ثبت نام در سامانه و اعلام بازه سنی نبود. بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تزریق واکسن کرونا باید به مراکز اعلام‌شده در شهر خود مراجعه کنید. در این مقاله سعی کردیم برخی از مراکز فعال واکسیناسیون کرونا در شهرهای مختلف را همراه با آدرس و شماره تلفن در اختیارتان بگذاریم.

چه واکسن‌هایی در حال حاضر در مراکز تزریق واکسن موجود هستند؟

واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مراکز واکسیناسیون تهران
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تزریق واکسن کرونا باید به مراکز واکسیناسیون کرونا اعلام‌شده در شهر خود مراجعه کنید.

مراکز واکسیناسیون کرونا در تهران

با توجه به وسعت شهر تهران، داشتن لیستی از مراکز واکسیناسیون کرونا در تهران کمک بزرگی به شهروندان است تا بر اساس اطلاعات ارائه‌شده از قبیل نوع واکسن، میزان شلوغی و سن واکسیناسیون بدون سردرگمی و با خیال راحت نزدیک‌ترین مرکز واکسیناسیون کرونا به محل زندگی خود را پیدا کنند. اپلیکیشن بلد که برای مسیریابی استفاده می‌شود، لیستی از مراکز واکسیناسیون تهران را تهیه کرده است. با مراجعه به این اپلیکیشن می‌توانید بدون اینکه با شلوغی مواجه شوید، مناسب‌ترین مرکز متناسب با زمان خود را انتخاب کنید.

مراکز واکسیناسیون کرونا در غرب تهران

نام مرکزنوع واکسنآدرسشماره تماسمیزان شلوغیساعات واکسیناسیوندسترسی
مرکز واکسیناسیون ایران مالسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)
برکت (دوز دوم)، رازی دوز اول
تهران، انتهای بزرگراه همت غرب، بزرگراه شهید خرازی، بازار بزرگ ایران، طبقه G50212929خلوت۸ صبح الی ۱۹ عصرپارکینگ دارد  
مرکز واکسیناسیون بوستان ترافیکسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)
برکت (دوز دوم)
فخرا (دوز اول)
تهران، پونک شمالی، تقاطع عدل شمالی و میرزابابایی، درب ورود از کوچه کربلایی احمد شلوغشنبه تا جمعه ۸ تا ۲۳
مرکز واکسیناسیون درمانگاه قوامینواکسن‌های سینوفارم (دوز اول و دوم)آسترازنکا  (دوز دوم)، برکت (دوز دوم)تهران، تهرانسر، بلوار گلها، بلوار لاله، لاین کندرو گلها، کوچه 1302144520586خلوت۸ صبح تا ۸ شب
مرکز واکسیناسیون اورژانس ۵۲۷ سوله بحران عزیزیسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران. میدان آزادی، خیابان صالحی، خیابان عزیزی02166083843خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۲۰واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود.
مرکز جای پارک مناسب دارد
سوله مدیریت بحران شهرداریسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)
برکت (دوز اول و دوم)
تهران، فردوس، بلوار مدائن، بعد از مجتمع سینمایی پردیس تماشا–  –شنبه تا جمعه‌ ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۴
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون سوله مهرآبادسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز اول و دوم)(تعداد محدود)(دوز اول با همراه داشتن اصل ویزا و پاسپورت)
برکت (دوز دوم)
تهران اتوبان لشگری نرسیده به میدان آزادی درب(ابی رنگ) پارکینگ شرکت پنها –خلوتشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۲۰مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران فتحسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت (دوز اول و دوم)
فخرا (دوز اول و دوم)(دوز اول فقط برای ۱۸ سال)
تهران، میدان فتح، کنار آتش‌نشانی، ستاد بحران فتح–  –شنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۲۰واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون اتوبوسرانی جانبازانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت ایرانی (دوز دوم)(اگر به ۱۰ نفر برسد تزریق انجام می‌دهند)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
تهران، طرشت، میدان سما، خ عباس اکبری– – شنبه تا چهارشنبه: ۸ تا ۱۳:۳۰
پنجشنبه: ۸ تا ۱۲
جمعه‌‌ها: تعطیل ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون سلامت والفجر شهید شمسسینوفارم دوز اول و دوم
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود) (اگر دوز اول را در این مرکز زده باشند)
برکت ایرانی (دوز دوم)
تهران، استاد معین، خ دامپزشکی، بلوار استاد معین، پ ۱۳۲  02166001049متوسطشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹
ایام تعطیل رسمی باز است
مرکز جای پارک محدود دارد
واکسیناسیون خودرویی برای معلولین و سالمندان ناتوان انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون خودرویی ورودی درب شماره ۱۷ ورزشگاه آزادیسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)(تعداد محدود)
تهران ،شهرک صدرا، بلوار پرویز دهداری –شلوغی زیادشنبه تا جمعه: ۹ تا ۱۹
ایام تعطیل رسمی: ۹ تا ۱۹
واکسیناسیون خودرویی انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی الزهرا ۶۲سینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
تهران، آپادانا، خ. بیمه یکم، انتهای خیابان ریاحی02144630739
متوسطشنبه تا جمعه‌‌: ۸ تا ۲۰مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون ورزشگاه شهدای غواصسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، اتوبان آزادگان. خروجی تهرانس جنب شهرک استقلال، کنارگذر آزادگان داخل مجموعه ورزشی شهدای غواص   –کمشنبه تا چهارشنبه: ۸ تا ۱۸
 پنجشنبه‌ها: ۸ تا ۱۶
جمعه‌‌ها: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای معلولین و سالمندان ناتوان انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون امام رضا (ع)سینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز اول و دوم)
تهران، کوهک، خ نسیم شانزدهم غربی، جنب دانشگاه هوا فضای عاشورا، حسینیه امام رضا (ع)– کمشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۷واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون خانه بهداشت آزادیسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود و اگر تعداد به ۱۰ نفر برسد، تزریق انجام می‌شود)
برکت (دوز دوم) (تعداد به ۱۰ نفر برسد، تزریق انجام می‌شود)
تهران، شهرک آزادی، میدان فاطمیه، خیابان نبی اکرم، پلاک 106 –کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۸ تا ۲۰  جمعه‌ها: تعطیل  
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون خودرویی اورژانس ۵۰۶ باغ فیض ستاریسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، باغ فیض، بزرگراه ستاری، پلاک ۶۵۰۲۱۴۹۲۳۱۰۰۰کمشنبه تا چهارشنبه: ‌۸ تا ۲۰
پنجشنبه و جمعه‌: ۸ تا ۱۹
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۹
واکسیناسیون خودرویی انجام می‌شود مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون مرکز استقلالسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، تهرانسر، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی   –کمشنبه تا چهارشنبه‌: ۸ تا ۱۸
 پنجشنبه‌ها: ۸ تا ۱۷
 جمعه‌ها: باز است
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون ورزشگاه شهیدان اسماعیلیسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، فردوس، بلوار مدائن، خ بیگلو   –کمشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۲۰
 جمعه: ۸ تا ۱۶
واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان ومعلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
اگر دوز اول را در مراکز دیگری زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق نمی‌کنند
مرکز واکسیناسیون دانشگاه علامه طباطباییسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(محدود)
برکت (دوز دوم) (محدود)
تهران، دهکده المپیک، میدان ورزش –کمشنبه تا چهارشنبه: ۸ تا ۱۶
پنجشنبه‌‌ها: ۸ تا ۱۳  جمعه‌ها: تعطیل  ایام تعطیل رسمی: تعطیل
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون خودرویی اورژانس وردآوردسینوفارم (دوز اول و دوم)اتوبان تهران کرج، (به سمت کرج) لاین کندرو، جنب پمپ بنزین وردآورد02144989115کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۷
ایام تعطیل رسمی باز است
تزریق واکسن خودرویی انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
اگر دوز اول را در مراکز همین محدوده زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق می‌کنند
مرکز واکسیناسیون خودرویی چیتگرسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، شهرک دانشگاهی، کنارگذر لشگری، کیلومتر ۱۳(مرکز خرید و فروش خودرو) –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۷
ایام تعطیل رسمی : ۸ تا ۱۷
واکسیناسیون خودرویی انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون پایگاه اورژانس بوستان جوانمردانسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، دهکده المپیک خیابان طبیعت بوستان جوانمردان02144162727کمشنبه تا چهارشنبه: ۸ تا ۲۰
پنجشنبه و جمعه: ۸ تا ۱۹
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
اگر دوز اول را در مراکز اورژانس تهران زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق می‌کنند
مرکز واکسیناسیون بهداشت بهارانسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)(تعداد محدود)
تهران، شهرک آزمایش، خ جانبازان، خ ایثار، خ سهیل   –کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۸ تا ۲۰ جمعه‌ها: ۸ تا ۱۹واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
اگر دوز اول را در مراکز شمال غرب تهران زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق می‌کنند

مراکز واکسیناسیون کرونا در شمال تهران

نام مرکزنوع واکسنآدرسشماره تماسمیزان شلوغیساعات واکسیناسیوندسترسی
مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (مجتمع ولایت)سینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، میدان قائم خیابان محمدپور درب پشتی دانشگاه سوهانک   –کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۱۲ تا ۱۹ جمعه‌ها: تعطیل  
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود  
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون خانه بهداشت ازگلسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، ازگل، خ گلستان دوم، خ قائم، روبروی برج‌های اورانوس –شنبه تا پنجشنبه: ۱۲ تا ۱۹ جمعه‌: تعطیل  
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون سوله ایثارگران باشگاه ورزشی الزهراسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
تهران، یادگار امام شمال، ایثارگران جنوبی   –کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۸ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۰
جمعه‌ها: ۸ تا ۱۹  
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۹
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون اطلس مالسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، حصار بوعلی، خ پاسداران، خ تنگستان چهارم، اطلس مال –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۸واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون بیمارستان تخصصی گلستان نداجاسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، پاسداران، بزرگراه صیاد شیرازی –کمشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۸:۳۰واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون بهداشتی درمانی شهید مبارکیسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، لویزان، خ فرشادی، خ شاهرضایی، پلاک 40   – –شنبه تا پنجشنبه‌: ۱۳ تا ۱۸
جمعه‌ها: تعطیل
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
 مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون جامع سلامت ارشادسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، خ شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، کوچه هدیه، پلاک 902122257688کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۹:۴۵واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان ومعلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد
تزریق واکسن برای اتباع بدون داشتن مدرک خاصی انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون بیمارستان شهید مدرسسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، اتوبان یادگار خروجی سعادت آباد– کمشنبه تا پنجشنبه‌‌‌: ۸ تا ۱۷ جمعه‌ها: تعطیلمرکز جای پارک ندارد  اگر پیامک برای مراکز دیگری باشد تزریق را انجام نمی‌دهند
اگر دوز اول را در مراکز دیگری زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق نمی‌کنند
تزریق واکسن برای دانش‌آموزان انجام می‌شود
تزریق واکسن برای اتباع با داشتن کارت اتباع و پیامک انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون خدمات جامع سلامت قائمسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران بزرگراه ارتش، بعد از بلوار مینی سیتی، شهرک قائم، فاز یک، کوچه سوسن یکم02122451738 –شنبه تا پنجشنبه: ۱۲ تا ۱۷
جمعه‌‌ها: تعطیل
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون سوله مدیریت بحران بروجردیسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز اول و دوم)
تهران، حسین آباد، خ بهار، خ شقاقی، خ برزو –کمشنبه تا پنجشنبه: ۷:۳۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۸:۳۰ جمعه: تعطیل استواکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
تزریق واکسن برای دانش آموزان تا متولدین ۱۳۸۸ انجام می‌شود  
تزریق واکسن برای اتباع انجام می‌شود درب ورودی به درب پشت سوله انتقال پیدا کرده است
مرکز واکسیناسیون بیمارستان مفیدسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، خ شریعتی، نرسیده به حسینیه ارشاد02122227021کمشنبه تا جمعه‌‌‌: ۸ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹  
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹
واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد
تزریق واکسن برای اتباع هم با داشتن مدارک شناسایی و هم بدون مدارک انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون دانشکده پرستاری ماماییسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، ولیعصر تقاطع نیایش –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۲۰واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک دارد (داخل دانشکده)
مرکز واکسیناسیون بیمارستان نورافشانسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، نیاوران، خ هاشمیان، خ صادقیان، خ اقاقیا، بیمارستان موقوفه نور افشار –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۹واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون بیمارستان طالقانیسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، ولنجک، بزرگراه چمران، خ یمن، خ اعرابی   –کمشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۸ ایام تعطیل: ۸ تا ۱۸واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک دارد
اگر پیامک برای مرکزی دیگر باشد تزریق انجام نمی‌شود
مرکز واکسیناسیون بیمارستان توانبخشی رفیدهسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، قیطریه خ سلیمانی شرقی، خ نعمتی   –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۳واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد
اگر پیامک برای مراکز دیگری باشد تزریق را انجام نمی‌دهند
مرکز واکسیناسیون بیمارستان ایرانمهرسینوفارم (دوز اول و دوم)  تهران، قلهک، خ دکتر شریعتی، خ افسر، پ ۱۳۷۹   –کمشنبه تاجمعه: ۸ تا ۱:۳۰ بامدادواکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق را انجام نمی‌دهند
مرکز واکسیناسیون اورژانس مبارک آبادسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، مبارک آباد، میدان مبارک آباد، کوچه نصیحت، داخل پارک02126912115کمشنبه تا پنجشنبه: ۹ تا ۲۰
جمعه‌‌‌: تعطیل
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود  
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون بیمارستان محکسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، شهرک نفت، خ وثوق، خ نقشینه   –کمشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۴
جمعه‌ها: تعطیل 
واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود   
مرکز جای پارک دارد
اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق نمی‌کنند
مرکز واکسیناسیون بیمارستان مسیح دانشوریسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، شهرک نفت، بلوار مژدی، خ هاشمی   –کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۸واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون بیمارستان تندیسسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، امانیه،بلوار نلسون ماندلا بین تور و تندیس، پ ۱۵۵02175254000کمشنبه تا جمعه‌‌: ۸ تا ۲۰واکسیناسیون خودرویی برای معلولین و سالمندان ناتوان انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون بیمارستان لبافی نژادسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز اول و دوم)
تهران، پاسداران، بزرگراه صیاد شیرازی، خ توحیدی، خ پایدار فرد– کمشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۹واکسیناسیون خودرویی فقط برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود 
مرکز جای پارک ندارد
اگر دوز اول را در مراکز محدوده بیمارستان زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق می‌کنند واکسیناسیون اتباع با داشتن پاسپورت انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون کاخ نیاورانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
تهران، کاشانک، میدان باهنر  02122282012 niavaranmu.irکمشنبه تا پنجشنبه‌: ۸ تا ۱۹
جمعه‌ها:تعطیل                 
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون دانشکده پیراپزشکیسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز اول و دوم(
اسپوتنیک (دوز اول)
آسترازنکا (دوز دوم، تعداد محدود)
تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان دربند02122718531کمشنبه تا جمعه: ۷ تا ۲۰مرکز جای پارک ندارد
مرکز واکسیناسیون دانشکده علوم تغذیهسینوفارم (دوز اول و دوم)تهران، بلوار فرحزادی، خیابان حافظی، دانشکده علوم تغذیه   –کمشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۹
جمعه‌‌ها: تعطیل 
ایام تعطیل رسمی: باز است
مرکز جای پارک دارد  
اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق انجام نمی‌دهند
اگر دوز اول را در مراکز دیگری زده باشند، دوز دوم را در این مرکز تزریق نمی‌کنند
مرکز واکسیناسیون صبا رو دانشگاه الزهراسینوفارم (دوز اول و دوم) 
برکت (دوز اول و دوم)
تهران، ونک، خ شیخ بهائی، خ کولیوند، خ مجیدپور  02188033587   02188045061متوسطشنبه تا پنجشنبه‌‌‌: ۸ تا ۱۹ 
جمعه‌ها: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی برای سالمندان ناتوان و معلولین انجام می‌شود
مرکز جای پارک ندارد

مراکز واکسیناسیون کرونا در کرج

نام مرکزنوع واکسنآدرسشماره تماسمیزان شلوغیساعات واکسیناسیوندسترسی
مرکز واکسیناسیون خودرویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرجسینوفارم (دوز اول و دوم)کرج، گوهردشت، بلوار موذن، دانشگاه ازاد02634418143خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۴
 ایام تعطیل رسمی: تعطیل
در این مرکز تزریق واکسن برای همه افراد در داخل خودرو انجام می‌گیرد
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق انجام می‌دهند (فقط مراکز کرج)
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی ناشنوایان البرزآسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
سینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، کوی امامیه، بلوار موذن، بلوار انقلاب09388607634خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۹ ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۹جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی ایثار (حصارک بالا)سینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، شاهین ویلا، بلوار خوارزمی، خ ساسانی، بلوار خراسانی02634568212خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۲۰
 ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۲۰
تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود 
مرکز واکسیناسیون خودرویی دانشگاه خوارزمیسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
کرج، دانشگاه تربیت معلم، خ قزوین، بلوار خوارزمی   –خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۳ ایام تعطیل رسمی:‌ ۸ تا ۱۳تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود 
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی سیدالشهداسینوفارم (دوز اول و دوم)کرج، بلوار مولانا، بلوار ایزدیار، خ خدابخشی، سالن ورزشی سیدالشهدا –خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۳:۳۰ (نوبت صبح) و ۱۴:۳۰ تا ۱۹ (نوبت عصرثبت‌نام به‌صورت حضوری (بالای ۱۸ سال) و اینترنتی (سن ۱۷ سال) انجام می‌شود
تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود  
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون شهرداری منطقه 2 فردیسسینوفارم (دوز اول و دوم)کرج، جاده ملارد، خ فرشته، خ طالقانی –شلوغشنبه تا جمعه: ۰۸:۳۰ تا ۱۸تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
 جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی شهید عسگریسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، بلوار موذن، بلوار انرِژی اتمی، جنب شهرک سپهر –خلوتشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۳ (نوبت صبح) و ۱۴:۳۰ تا ۱۹ (نوبت عصر)تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود  
جای پارک مناسب برای خودرو دارد  
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود 
مرکز واکسیناسیون پردیس کشاورزیسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
کرج، اصفهانیها، بلوار امام زاده حسن، خیابان زکریای رازی –متوسطشنبه تا جمعه: ۰۷:۳۰ تا ۲۰مرکز جای پارک مناسب دارد
اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق انجام نمی‌دهند
مرکز خدمات جامع سلامت شهید حمید اسکندریسینوفارم (دوز اول و دوم)کرج، محله کلاک نو، بلوار مدرس، خیابان منابع طبیعی، خیابان اسکندری  02632304436خلوتشنبه تا جمعه: ۰۸:۳۰ تا ۱۲تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
اگر افراد دوز اول را در مرکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق می‌شود
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی دلاورانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
کرج، اسلام آباد، بلوار شورا، بلوار ولیعصر، خ نیک نژادی– متوسطشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۳ (نوبت صبح) و ۱۴ تا ۱۸ (نوبت عصر)تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
تزریق واکسن به بیماران مبتلا به بیماری های خاص (ایدز،هموفیلی،سرطان،دیالیز،ام اس،پیوند عضو و …) در این مرکز انجام می‌شود
برای تزریق واکسن بیماری‌های خاص همراه داشتن مدارک پزشکی معتبر و اجازه‌نامه پزشک الزامی است
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون مصلی کرجسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
کرج، اصفهانیها، بلوار امام زاده حسن بین زکریای رازی و کیانپور، مصلی کرج   –متوسطشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۴تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
تزریق واکسن به بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص (ایدز،هموفیلی،سرطان،دیالیز،ام اس،پیوند عضو و …) در این مرکز انجام می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی بعثتسینوفارم (دوز اول و دوم) 
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، دهقان ویلا، خ بهشتی، خ دهقان ویلای دوم، خ چهارم  – متوسطشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۳ (نوبت صبح)، ۱۴ تا ۱۹ (نوبت عصر)
 ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۳
تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود  
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
اگر افراد دوز اول را در مرکز دیگر زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق نمی‌شود
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود 
مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی شهدای گلشهرسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، حصارک بالا، خ بهشتی، خ برزنت، مجموعه ورزشی شهدای گلشهر– متوسطشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۸
 ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۸
تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد  
اگر افراد دوز اول را در مرکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق می‌شود  
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود 
مرکز واکسیناسیون مصلی مهرشهرسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز اول و دوم)
کرج، فاز سه مهرشهر، بلوار امام خمینی   –متوسطشنبه تا جمعه: ۸ تا ۲۴
 ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۲۴
تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون مرکز خرید اکومالسینوفارم (دوز اول و دوم)کرج، شهرک رستمی، جاده مشکین دشت، خ آخوندی، هایپر استار اکومال –خلوتشنبه تا جمعه: ۰۸:۳۰ تا ۱۸تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
مرکز واکسیناسیون باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرجسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
کرج، چهارصد دستگاه، خ قزوین، خ چهارصد دستگاه –خلوتشنبه تا جمعه: ۰۸:۳۰ تا ۱۳ (نوبت صبح)، ۱۴:۳۰ تا ۲۴ (نوبت عصر و شب)تزریق واکسن برای سالمندان ناتوان و معلولین در داخل خودرو انجام‌ می‌شود
جای پارک مناسب برای خودرو دارد
در این مرکز فقط به ساکنین استان البرز واکسن کرونا تزریق می‌شود

مراکز واکسیناسیون کرونا اصفهان

در حال حاضر واکسن‌های سینوفارم چینی، آسترازنکا ساخت کره جنوبی یا ایتالیا و برکت ایرانی در مراکز واکسیناسیون کرونا اصفهان تزریق می‌شوند.

واکسن کرونا
واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نام مرکزنوع واکسنآدرسشماره تماسمیزان شلوغیساعات واکسیناسیوندسترسی
مرکز واکسیناسیون خودرویی حرم مطهر زینبیهسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، خ زینبیه، خ حرم ارزنان –زیادشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۳  و  ۱۴ تا ۱۷
ایام تعطیل رسمی: طبق اعلام شبکه بهداشت
واکسیناسیون خودرویی انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون مسجد مصلی اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازانکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
اسپوتنیک (دوز اول)
اصفهان، تخت فولاد، خ آزادگان، خ مصلا   –زیادشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷:۳۰
ایام تعطیل رسمی: طبق اعلام شبکه بهداشت
برای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون نمایشگاه بین‌المللی اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، شهرستان، خیابان مشتاق دوم محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان– زیادشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴ تا ۲۲  
ایام تعطیل رسمی: طبق اعلام شبکه بهداشت
برای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
تزریق واکسن برای اتباع با داشتن کارت شناسایی و پرونده بهداشت انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون شهدای خوراسگانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، جی أصفهان، کمربندی شرقی اصفهان –متوسطشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۳  و  ۱۴ تا ۱۸
جمعه‌ها: مشخص نیست
ایام تعطیل رسمی‌:‌ طبق اعلام شبکه بهداشت
واکسیناسیون برای معلولین و سالمندان ناتوان داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز بهداشت ابن سینا اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوماصفهان، دردشت، میدان شهدا، خ ابن سینا   –کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۱۴ تا ۱۷
جمعه‌ها: ۸ تا ۱۲
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۲
مرکز جای پارک مناسب دارد
اگر دوز اول را در مراکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق می‌شود
تزریق واکسن برای مادران باردار اتباع انجام می‌شود
درمانگاه امیر حمزهسینوفارم (دوز اول و دوم)اصفهان، جاده ذوب آهن، خ صاعد اصفهانی، خ چهارم  09138241553کمشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۳
جمعه ها: تعطیل  ایام تعطیل رسمی: تعطیل
مرکز جای پارک مناسب دارد
اگر دوز اول را در مراکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق می‌شود
تزریق واکسن برای مادران باردار اتباع انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون سالن اجتماعات گلستان شهدا اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، خیابان فیض میدان بسیج گلستان شهدا– زیادشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴ تا ۲۲مرکز جای پارک دارد
مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهدای رهنانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، رهنان، خ حسین آباد، خ شهدا، خ چمران، گلزار شهدا رهنان   –زیادشنبه ۸ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴ تا ۱۷:۳۰  
پنجشنبه: ۸ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰  
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰  
برای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
اگر دوز اول را در مرکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق نمی‌شود
تزریق واکسن برای اتباع با داشتن کارت شناسایی و پرونده بهداشت انجام می‌شود 
مرکز واکسیناسیون دانشگاه فرهنگ و هنرسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، نگارستان، بلوار علم الهدی، خ دانش، مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان– زیادشنبه تا جمعه‌: ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴ تا ۱۷:۳۰
ایام تعطیل رسمی: ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰  و ۱۴ تا ۱۷:۳۰
برای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
اگر پیامک برای مرکز دیگر باشد تزریق انجام نمی‌دهند
مرکز واکسیناسیون ورزشگاه کوثرعاشق آبادسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
أصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان شهدای عاشق آباد، انتهای بلوارکوثر، خ فجر  – زیادشنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۸  
پنجشنبه و جمعه: ۸:۳۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۲۳  
ایام تعطیل رسمی:  ۸:۳۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۲۳
برای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق داخل خودرو انجام می‌شود
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون ورزشگاه گل نرگسسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
اصفهان، خ گل نرگس –زیادشنبه تا جمعه‌: ۸ تا ۱۲  و  ۱۴ تا ۱۸  
ایام تعطیل رسمی: طبق اعلام شبکه بهداشت
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز تخصصی سلامت قائدیسینوفارم (دوز اول و دوم)اصفهان، درب کوشک، خ چهارباغ پایین، خ رسپینا03132206139کمشنبه تا پنجشنبه‌: ۸ تا ۱۲
جمعه‌ها: تعطیل  
ایام تعطیل رسمی: تعطیل
مرکز جای پارک مناسب دارد
تزریق واکسن برای مادران باردار اتباع  انجام می‌شود
مرکز واکسیناسیون پایگاه تجمیعی بیمارستان الزهرا اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
بلوار صفه، جنب پارکینگ بیمارستان الزهرا –متوسطشنبه تا چهارشنبه: ۸ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۲۲
پنجشنبه و جمعه: ۸ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۲۳  
ایام تعطیل رسمی: طبق اعلام شبکه بهداشت
مرکز جای پارک دارد
به مسافرین خارج از کشور (با تایید مدارک) واکسن آسترازنکا دوز اول تزریق می‌شود
مرکز واکسیناسیون دانشگاه اصفهانسینوفارم (دوز اول و دوم)
 
اصفهان، صفه، خ هزار جریب، دروازه شیراز، دانشگاه  02532915303زیادشنبه تا جمعه: ۸ تا ۱۲مرکز جای پارک دارد
واکسن سینوفارم
واکسن‌های کرونا با ایمن‌سازی بدن در مقابل ویروس کووید می‌توانند جلوی ابتلای شدید و حتی مرگ ناشی از کووید را بگیرند.

مراکز واکسیناسیون کرونا شیراز

نام مرکزنوع واکسنآدرسشماره تماسمیزان شلوغیساعات واکسیناسیوندسترسی
مرکز واکسیناسیون ملاصدرا نمایشگاه بین المللی استان فارسسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
شیراز، شهرک گلستان، بلوارعلامه دهخدا خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۷:۳۰ تا ۲۰
پنجشنبه‌ها: ۷:۳۰ تا ۲۰ (در صورت داشتن واکسن) جمعه‌ها: تعطیل
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون جمعیت هلال احمر استان فارسسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
شیراز، شیشه‌گری، بلوار سیبویه،  خ جنت خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۰۷:۳۰ تا ۱۹ پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها: ۸ تا ۱۹مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون خودرویی ورزشگاه پارس شیرازسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
شیراز، اتحاد، بلوار روزبهان، بلوار ورزشکار خلوتشنبه تا پنجشنبه: ۶ تا ۲۲
جمعه‌ها: تعطیل
واکسیناسیون خودرویی انجام می‌شود  
مرکز جای پارک مناسب دارد
اتباع خارجی در صورت نداشتن مدارک بایستی به مرکز بهداشت نزدیک محل سکونت خود مراجعه کرده و با دریافت کد ملی مجازی، تزریق واکسن کرونا انجام می‌گردد ‌
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی امام حسن مجتبیسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
شیراز، پودنک، بلوار جانبازان   متوسطشنبه تا چهارشنبه: ۷:۳۰ تا ۱۸  پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها: ۸ تا ۱۸مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی سرداران شیرازسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
شیراز، ریاستی، خ سرداران دوم   خلوتشنبه تا جمعه: این مرکز به صورت شبانه‌روزی تزریق واکسن انجام می‌دهد (در صورت داشتن واکسن)مرکز جای پارک مناسب دارد
اتباع خارجی در صورت نداشتن مدارک بایستی به مرکز بهداشت نزدیک محل سکونت خود مراجعه کرده و با دریافت کد ملی مجازی، تزریق واکسن کرونا انجام می‌گردد
مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی پهلوانان نصیریسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
شیراز، شقایق، خ سپاسی خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۷:۳۰ تا ۱۳ (نوبت صبح) و ۱۴ تا ۲۱ (نوبت عصر)
پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها: ۸ تا ۱۳ (نوبت صبح) و ۱۴ تا ۲۱ (نوبت عصر)
مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون حسینیه ثامن الحجج شیرازسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
شیراز، دباغخانه، بلوار احمدی شمالی، خ نظیری خلوتشنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۳ (نوبت صبح) و ۱۴ تا ۱۷ (نوبت عصر)
جمعه‌ها: تعطیل
مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون دبیرستان بهشتی –شیراز، سنگ آبد، بلوار ایمان شمالی، خ علیرضایی غربی    –شنبه تا پنجشنبه: ۰۷:۳۰ تا ۲۰
جمعه‌ها: تعطیل
واکسیناسیون (به دلیل اتمام موجودی واکسن) تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌گردد
ثبت ‌نام به‌صورت حضوری (بالای ۱۸ سال) انجام می‌شود  
مرکز جای پارک مناسب دارد  
اگر افراد دوز اول را در مرکز دیگری زده باشند، دوز دوم در این مرکز تزریق می‌شود
مرکز واکسیناسیون حسینیه شاه چراغسینوفارم (دوز اول و دوم)شیراز، احمدی، خ نهم دی، حرم مطهر شاهچراغ خلوتشنبه الی جمعه: تزریق واکسن در این مرکز به صورت شبانه‌روزی انجام می‌گرددمرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون اورژانس اجتماعی شیرازسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
شیراز، شیشه‌گری، خیابان رازی یازدهم، استخر شاد زیست   خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۷:۳۰ تا ۱۷  پنجشنبه‌ و جمعه: ۸ تا ۱۷مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون شهید نصرفردسینوفارم (دوز اول و دوم)برکت (دوز دوم)شیراز، باغ تخت، بلوار آزادی خلوتشنبه تا جمعه‌: واکسیناسیون در این مرکز به صورت شبانه‌روزی انجام می‌گرددبرای سالمندان ناتوان و معلولین تزریق واکسن در داخل خودرو صورت می‌پذیرد جای پارک مناسب برای خودرو ندارد
اگر پیامک برای مرکز دیگری باشد تزریق انجام می‌دهند
مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی غدیر شیرازسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز دوم)
شیراز، ابیوردی، بلوار چمران خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۷:۳۰ تا ۱۸
پنجشنبه‌‌ها و جمعه‌ها: ۸ تا ۱۸
مرکز جای پارک مناسب ندارد
مرکز واکسیناسیون سردار حاج قاسم سلیمانیسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
شیراز، شریف آباد، خ دوران، خ محبت   خلوتشنبه تا چهارشنبه: ۰۷:۳۰ تا ۱۹  پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها: ۸ تا ۱۹مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون خودرویی پارک کوهستانی دراکسینوفارم (دوز اول و دوم)
برکت (دوز دوم)
شیراز، کنارگذر حسینی الهاشمی خلوتشنبه تا پنجشنبه: ۶ تا ۲۲  جمعه‌ها: ۷ تا ۲۲در این مرکز تزریق واکسن برای همه افراد در داخل خودرو انجام می‌گیرد
مرکز جای پارک مناسب دارد
مرکز واکسیناسیون حسینیه ثاراللهسینوفارم (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم) (تعداد محدود)
برکت (دوز اول و دوم)
شیراز، گلشن، خ ثارالله، ثارالله خلوتشنبه الی جمعه: تزریق واکسن در این مرکز به صورت شبانه‌روزی انجام می‌گرددمرکز جای پارک مناسب دارد

مراکز واکسیناسیون کرونا در رشت

نام مرکزآدرس
مجموعه ورزشی ملوان جوان رشترشت، شهرک بهشتی، خ وصال، خ وحدت  
تالار و کتابخانه مرکزی رشترشت، شیخ آباد، بلوار انصاری، خ احمدزاده
سالن ورزشی شهدا رشترشت، خ شیون فومنی، مجموعه ورزشی شهدا  
سالن ورزشی چمرانرشت، بلوار چمران جنب اتوبوسرانی  

از دیگر مراکز واکسیناسیون رشت که فعال هستند عبارتند از:

 • خمسه بازار
 • مسجد پیر ملا
 • گلسار شهدای کربلای پنج
 • دانشگاه فرهنگیان
 • حسینیه فاطمه زهرا (سردابچاه)
 • مسجد سیاه اسطلخ
 • پل بوسار مسجد صاحب الزمان عجل الله
 • مسجد المهدی پستک
 • مسجد سجادیه منظریه

مشاوره با متخصصان
بیماری‌های عفونی
دکترِتو

سخن آخر دکترتو

با توجه به سرعت گرفتن روند واکسیناسیون در دنیا و ایران، امیدواریم که با بالا رفتن درصد جمعیت واکسینه‌شده به ‌زودی در ایران هم شاهد جشن پایان کرونا باشیم. برای تحقق این هدف و رسیدن روزی که دیگر بدون ترس از کرونا بتوانیم دوباره بدون ماسک عزیزان‌مان را در آغوش بگیریم، باید واکسن بزنیم. چراکه راه نجات فعلی برای مقابله با این ویروس فقط واکسن است و بس. پس همین حالا مراکز واکسیناسیون کرونا در نزدیکی محل زندگی خود را بیابید و سریع‌تر اقدام کنید.

از سال ۹۵ فعالیت خود را در حوزه تولید و مدیریت محتوا آغاز کرده‌ام و همیشه مشتاق روبرویی با موقعیت‌های جدید شغلی‌ هستم. آشنایی با دنیای متفاوت در حوزه‌های مختلف مانند پزشکی و سلامت نیز من را به دنبال کردن سبک زندگی سالم تشویق می‌کند. به همین دلیل همکاری‌ام با دکترتو شروع شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید