دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید محمد ناصر حسینی

دکتر سید محمد ناصر حسینی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

42418
%95
پیشنهاد(از 167 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد ناصر حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد ناصر حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 167 کاربر)

%95
157 کاربر از 167 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  70 نفر
 • 15-45 دقیقه
  67 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پسرم اگزما داشت مراجعه کردم و بسیار راضی بودم.

هلیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری بسیار حاذق و تشخیص درجه یک

سیدوحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و مثل دکترای پوست دیگه نیستن کلی کرم و...بنویسن ، با حوصله گوش و توضیح میدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد ناصر حسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ملاصدرا
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 9، ساختمان رازی، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد ناصر حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد ناصر حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد ناصر حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد ناصر حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد ناصر حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد ناصر حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد ناصر حسینی کجا است؟
دکتر سید محمد ناصر حسینی 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد ناصر حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد ناصر حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد ناصر حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد ناصر حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد ناصر حسینی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد ناصر حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد ناصر حسینی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد ناصر حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد ناصر حسینی چقدر است؟
تا کنون 167 نفر به دکتر سید محمد ناصر حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد ناصر حسینی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید محمد ناصر حسینی


دکتر سید محمد ناصر حسینی dr seyyed mohammadnaser hosseini از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد ناصر حسینی در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 9، ساختمان رازی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد ناصر حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132308005,07132349055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد ناصر حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد ناصر حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد ناصر حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد ناصر حسینی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد ناصر حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.