دکتر محمدحسین رجبیان

دکتر محمدحسین رجبیان

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

جراحی پلاستیک و زیبایی
شیراز

کد نظام پزشکی

12919
%100
پیشنهاد(از 24 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب دکتر محمدحسین رجبیان

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از چهارراه زرگری، نرسیده به کوچه 58

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین رجبیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین رجبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%100
24 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق صبور و باحوصله پرسنل مهربان دقیق و باتجربه

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و باسواد هستند.

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اخلاق بینظیر

زلیخا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن

لاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تا الان که عالی هستند انشاالله تا انتهای درمان راضی باشم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین رجبیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین رجبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین رجبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین رجبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین رجبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین رجبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رجبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین رجبیان کجا است؟
دکتر محمدحسین رجبیان 1 مطب در مطب دکتر محمدحسین رجبیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین رجبیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین رجبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رجبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین رجبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین رجبیان متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین رجبیان چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین رجبیان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رجبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین رجبیان چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر محمدحسین رجبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین رجبیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین رجبیاندکتر محمدحسین رجبیان dr mohammadhossein rajabiyan از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین رجبیان در شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از چهارراه زرگری، نرسیده به کوچه 58 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین رجبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276369,07136265662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین رجبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین رجبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین رجبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین رجبیان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین رجبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.