دکتر مهرداد شمشیری

دکتر مهرداد شمشیری

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

قرنیه
شیراز

کد نظام پزشکی

37316
%100
پیشنهاد(از 55 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر مهرداد شمشیری

آدرس:

شیراز- خیابان زند- حدفاصل ۲۰ متری و صورتگر- مجتمع پزشکی شیراز- طبقه چهارم

تلفن:07132357250

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد شمشیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد شمشیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%100
55 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مصباح
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و مودب و حاذق. وقت کافی برای معاینه و توضیحات می گذارند و با راهنمایی کامل بهترین روش درمان را پپشنهاد می کنند از چند سال قبل برای پپگیری آب مروارید چشم مادرم به ایشان مرجعه کردیم در نهایت هر دو چشم را عمل کردند که نتیجه بسیار رضایت بخش بوده.

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخدا دکتر بی نظیری هستن ، خدا خیرتون بده ممنون و سپاسگزارم دکتر عزیز و بزرگوار

زبیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق وکاربلد

امیرعباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با دقت کامل و دستگاه های کاملا پیشرفته معاینات لازم را انجام دادند

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دانش عالی تجربه بسیار زیاد برخورد عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد شمشیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد شمشیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد شمشیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد شمشیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد شمشیری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد شمشیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شمشیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد شمشیری کجا است؟
دکتر مهرداد شمشیری 1 مطب در مطب دکتر مهرداد شمشیری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد شمشیری را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد شمشیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شمشیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد شمشیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد شمشیری متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد شمشیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد شمشیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شمشیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد شمشیری چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر مهرداد شمشیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد شمشیری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد شمشیریدکتر مهرداد شمشیری dr mehrdad shamshiri از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد شمشیری در شیراز- خیابان زند- حدفاصل ۲۰ متری و صورتگر- مجتمع پزشکی شیراز- طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد شمشیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد شمشیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد شمشیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد شمشیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد شمشیری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد شمشیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.