درباره ما

logo
به دکترتو خوش آمدید

دکترتو به مردم کمک می‌کند تا در مسیر زندگی، جسم و روانی سالم‌تر و طول عمر بیشتری داشته باشند. چشم‌انداز ما، دسترسی آسان‌تر، شفاف و کم‌هزینه‌تر به خدمات درمانی است. در سفر سلامت شما، با ایجاد الگویی منحصر‌به‌فرد و خلاق از ارتباط موثر بیمار و پزشک، در محیطی مملو از احترام و اعتماد متقابل همراهتان هستیم.

شما می‌توانید با انتخاب تخصص و همچنین شهری که در آن ساکن هستید، بهترین پزشکان و همچنین خدمات درمانی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. مشاوره تلفنی و متنی از دیگر سرویس‌های دکترتو هستند که این امکان را به شما می‌دهند تا بدون خروج از منزل، از راه دور مشاوره پزشکی بگیرید.

مهم‌ترین ویژگی دکترتو، جامع‌بودن و گستردگی آن است. دیگر مهم نیست کجای ایران هستید، از هر مکان و در هر زمانی می‌توانید به بهترین پزشکان ایران دسترسی داشته باشید.

پزشک
شهروند

دکترتو چیست؟

فراگیر شدن تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت نحوه‌ی تعامل ما با جهان را تا حد زیادی تغییر داده است. با این حال هنوز روند درمان و ارتباط پزشک و بیمار به شکل سنتی باقی مانده است. دکترتو با هدف بهره بردن از امکانات تکنولوژی در راستای ایجاد تحولی مثبت در حوزه‌ی سلامت، فعالیت خود را آغاز کرد. قدم اول راه‌اندازی سامانه‌ای برای نوبت دهی اینترنتی پزشک در شیراز بود. شهر شیراز همواره به عنوان یکی از قطب‌های پزشکی ایران شناخته شده است. مراجعه‌ی روزانه افراد از شهرهای مختلف و کشورهای همسایه اهمیت راه‌اندازی این سامانه و سهولت نوبت‌گیری را بیشتر می‌کرد. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از راه اندازی این سامانه، دکترِتو توانست به سرعت تبدیل به مرجعی برای بیمارانی شد که قصد مراجعه به پزشکان شهر شیراز را داشتند. با توجه به این استقبال، دکترتو فعالیت خود را در شهرهای دیگر هم آغاز کرد و امروز نوبت‌دهی اینترنتی پزشک در شهرهای تهران، شیراز، بوشهر و بندرعباس از طریق سامانه دکترتو ممکن است. به کمک سایت و اپلیکیشن دکترتو شهروندان می‌توانند لیست پزشکان در تخصص‌های پزشکی مختلف را مشاهده کنند و در زمان مورد نظرشان، آنلاین نوبت دکتر بگیرند.همچنین پزشکان با عضویت در سامانه دکترتو پروفایل شخصی خود را دارند و نوبت بیماران را به شکل اینترنتی و از طریق تلفن همراه و سایت مدیریت می‌کنند.

نوبت دهی اینترنتی دکتر و کاربران

پیش از ایجاد سامانه دکترتو روند نوبت دهی پزشک با پیچیدگی‌های مختلفی روبرو بود. مخصوصا افرادی که از شهرهای دیگر ایران و کشورهای همسایه به شیراز، تهران یا شهرهای دیگر مراجعه می‌کردند برای گرفتن نوبت ویزیت پزشک مجبور به صرف هزینه‌ی زمانی و مالی زیادی بودند. اما امروز شهروندان با کمک سایت دکترتو، پزشک مناسب را در تخصص مورد نظرشان یافته و در زمان دلخواه خود به راحتی نوبت ملاقات می‌گیرند. دکترتو از طرفی امکان مشاهده‌ی لیست پزشکان شهر شیراز، لیست پزشکان تهران، لیست پزشکان بندرعباس، لیست پزشکان بوشهر و بررسی تخصص‌ها و خدمات پزشکان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و نوبت گیری آنلاین سریع را به ارمغان می‌آورد. از طرف دیگر به نظم مطب دکتر و مدیریت آسان مطب پزشک کمک قابل توجهی می‌کند. با وجود امکان نوبت دهی اینترنتی دکتر، لازم نیست بیمار حتما زمانی که منشی در مطب حضور دارد برای نوبت گیری از پزشک اقدام کند. بلکه در هر ساعت از شبانه روز به لیست نوبت‌های پزشک دسترسی دارد و از روی تلفن همراه خود و به کمک اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین پزشک دکترتو نوبت ویزیت می‌گیرد. به این ترتیب در شهرهای مختلف پزشک می‌تواند از سایت و اپلیکیشن دکترتو برای مدیریت بهتر نوبت‌ها استفاده کند و شهروند برای نوبت‌گیری آسان دکتر از این سیستم بهره ببرد. در حال حاضر بیش از ۷۵۰ پزشک در تخصص‌ها و فوق تخصص‌های مختلف مثل زنان و زایمان و نازایی، چشم پزشکی، ارتوپدی، اورولوژی، کودکان و … عضو سایت دکترتو هستند که به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید از آن‌ها آنلاین نوبت ویزیت مطب بگیرید.

اپلیکیشن نوبت دهی اینترنتی پزشک

پس از گذشت چند ماه از فعالیت سایت دکترتو، این سامانه و سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر با استقبال بسیار خوبی از طرف شهروندان و پزشکان روبرو شد. به همین دلیل اپلیکیشن اندروید و iOS دکترتو را برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی و عرضه کردیم تا فرایند نوبت دهی آنلاین پزشک را از قبل هم آسان‌تر کنیم. دکترتو همواره در پی افزایش سهولت فرایند نوبت گیری و ارتباط موثر پزشک و بیمار بوده است. اپلیکیش نوبت دهی آنلاین پزشک دکتر تو فرایند یافتن پزشک مناسب و نوبت گیری از دکتر را آسان کرده است تا هر کس از طریق تلفن هوشمند اندروید یا آی‌او‌اس خود بتواند از پزشکان نوبت ویزیت بگیرد. در اپلیکیشن دکتر تو می‌توان پروفایل پزشکان در تخصص‌های مختلف را مشاهده کرد، به آدرس و تلفن مطب دکتر دسترسی داشت و به سرعت و با انتخاب چند گزینه ساده از هر پزشکی آنلاین نوبت ملاقات گرفت.

فراتر از نوبت دهی آنلاین پزشک

از ابتدا هدف دکترتو علاوه بر تسهیل فرایند نوبت‌دهی دکتر، بهبود ارتباط پزشک و بیمار و دسترسی شهروندان به اطلاعات پزشکی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مختلف بود. در همین راستا تیم دکترتو کلینیک‌ها، تصویربرداری‌ها و آزمایشگاه‌ها را به سامانه‌ی خود اضافه کرد. به این ترتیب نیاز شهروندان در یافتن کلینیک، آزمایشگاه، بیمارستان مورد نیازشان و دسترسی به آدرس و تلفن کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌های شهرهای مختلف را برطرف کرد. این اقدام دکتر تو، بستری مناسب برای کلینیک‌ها و مراکز درمانی به وجود آورد تا خدمات خود را در یک پروفایل حرفه‌ای به شهروندان معرفی کنند تا شهروندان بتوانند بر اساس نیاز خود کلینیک مورد نظرشان را بیابند و از خدمات آن‌ها آگاه شوند. کلینیک‌های عضو سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشک دکترتو در تخصص‌های مختلفی مثل پوست، مو و زیبایی، تغذیه، روانشناسی، بینایی سنجی، دندانپزشکی، قیزیوتراپی و آب درمان و گوش حلق و بینی فعالیت می‌کنند.

مرجع معتبر نوبت دهی اینترنتی

سایت و اپلیکشن نوبت دهی اینترنتی دکترتو دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است که به عنوان تاییدیه از طرف این مرکز به کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها داده می‌شود. با استناد به این نماد، کاربران می‌توانند بدون نگرانی به دکترتو اعتماد کنند و به کمک سایت و اپلیکیشن دکتر تو از پزشکان شیراز، تهران، بندعباس و بوشهر به شکل آنلاین نوبت ملاقات بگیرند. علاوه بر این، در طول فعالیت یک ساله‌ی سامانه نوبت دهی آنلاین پزشک دکترتو، شهروندان هزاران نوبت ویزیت پزشکان شیراز، بندرعباس، بوشهر و … را از طریق این سامانه دریافت کرده‌اند. خوشحالیم که دکترتو توانسته است شهروندان را در روند درمان همراهی کند و رضایت و اعتماد کاربران و پزشکان شهرهای مختلف ایران را به دست آورد.

دکترتو؛ همراه سلامتی تو

ما معتقدیم که آگاهی و اطلاعات پزشکی بخشی از سبک زندگی سالم را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل مراجعه‌ی شهروندان به سایت دکترتو را نه فقط در هنگام بیماری بلکه جزئی از سبک زندگی کاربران خود می‌دانیم. سامانه نوبت گیری اینترنتی دکترتو امیدوار است که با همراهی شهروندان بتواند به پیشگیری و افزایش آگاهی در حوزه‌ی سلامت کمک کند. به همین جهت و با هدف ارتباط موثر پزشک و بیمار یکی از اقدامات اخیر سامانه نوبت دهی اینترنتی بیمارستان و پزشک دکترتو برنامه ویدیویی «دکتر تو با شما» است. در این برنامه هر هفته به سراغ یک پزشک رفته و در مورد موضوعی مهم در حوزه تخصص پزشک صحبت می‌کند. ویدیوهای «دکترتو با شما» تبدیل به منبع دست اول و معتبری برای کاربران سایت دکترتو در حوزه پزشکی شده است. همچنین سامانه دکترتو در کنار تمام خدمات خود، ضرورت آگاهی و افزایش اطلاعات کاربران در حوزه سلامتی را فراموش نکرده است. از همین رو بخشی را با عنوان مجله سلامت در قالب وبلاگ راه‌اندازی کرده که اخبار پزشکی و توصیه‌های حوزه سلامت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از شما ممنونیم

ارزش هر کسب و کار را رضایت کاربران آن تعیین می‌کند. یکی از اصول دکترتو از ابتدای تاسیس تا کنون تداوم رشد و توسعه خدمات ارائه شده توسط این سامانه نوبت گیری اینترنتی دکتر و بیمارستان بوده است. ما با اینکه سعی در تحول روش‌های سنتی و قدیمی داریم اما دشواری ایجاد این تغییرات و حرکت به سمت خدمات مدرن و جدید در حوزه سلامت را به خوبی می‌دانیم. به همین دلیل همواره در پی گسترش سرویس‌ها و خدمات خود هستیم. ما با روی باز مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم و با بررسی دقیق آن‌ها تلاش می‌کنیم تا ماه به ماه تجربه‌ی نوبت دهی اینترنتی بیمارستان، پزشک، کلینیک و مراکز درمانی مختلف را برای کاربرانمان ساده‌تر و دلچسب‌تر از گذشته شود. خوشحالیم که با دکترتو همراه هستید، نوبت پزشک خود را اینترنتی از دکترتو می‌گیرید و نظراتتان را برای ما ارسال می‌کنید.