سامانه نوبت دهی پزشکان

سوالات متداول برای شهروندان

کاربر عزیز شما در زمان گرفتن نوبت مبلغ 3000 تومان را به عنوان کارمزد سایت پرداخت می نمایید تا این نوبت برای شما اختصاص یابد. حق ویزیت پزشک را باید بطور کامل در مطب ایشان پرداخت نمایید.

بله، چنانچه به هر علت نمی توانید در روز مقرر و در زمان نوبتتان در مطب پزشک حاضر شوید به قسمت "نوبت های من" رفته و از آنجا دکمه "لغو نوبت" را بزنید تا نوبتتان طبق قوانین و مقررات سایت لغو شود.

سامانه دکترِتو در تلاش است تا همواره پزشکان معتبر و متخصص را به همکاری دعوت کند. با توجه به استقبال خوبی که از سوی پزشکان ممتاز و متعهد دیده شده است به یقین معتقدیم که روز به روز بر تعداد پزشکان همکار دکترِتو افزوده میگردد. هم اکنون دکترِتو در استانهای تهران، فارس، بوشهر و هرمزگان حضور دارد.

بخش پشتیبانی سایت دکترِتو از ساعت 8:00 الی 22:00 پاسخگوی مشکلات فنی شما کاربران محترم میباشد شما میتوانید با شماره 09129170922 تماس بگیرید.

خیر، دکترِتو صرفا فضایی است در جهت ارتباط موثر پزشک و شهروند و تسهیل روند جستجو و نوبت گیری از پزشکان برای بیماران داخل و خارج از کشور و دسترسی آسان اطلاعات پزشکی برای عموم مردم. آیا میتوانم نزدیک ترین درمانگاه و یا کلینیک به منزلم را پیدا کنم؟ بله، شما میتوانید با جستجو در قسمت پزشکان و یا کلینیک ها و تعیین منطقه مورد نظر خویش نزدیکترین مطب پزشک، درمانگاه یا کلینیکی که عضو این سامانه است را پیدا کنید.

  • دکترتو به شما در جستجو و نوبت گیری آسان پزشک مورد نظرتان کمک می کند.
  • دکترتو امکان مشاوره با پزشکان معتبر و متعهد را برای شما فراهم می نماید.
  • دکترتو تازه های سلامت را به اطلاع شما می رساند.
  • دکترتو باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و کیفیت بخشی از زندگیتان را افزایش می دهد.
  • دکترتو باعث صرفه جویی در انرژی شده و به حفظ محیط زیست کمک می کند.

سوالات متداول برای پزشکان

پزشک محترم، شما میتوانید جهت عضویت در وبسایت "دکترِتو" یک پیامک حاوی نام و نام خانوادگی خود بهمراه تخصصتان را به شماره 09129170922 ارسال نمایید تا کارشناسان ما پس از 72 ساعت با شما تماس گرفته و پروفایل شما را در وبسایت دکترِتو تشکیل دهند.

این امکان وجود دارد که شما بر اساس روند مطب خود و برنامه زمانبندی سالانه خویش با هماهنگی تیم پشتیبانی نوبت هایتان را باز کرده، ویرایش و یا لغو کنید.

بخش پشتیبانی سایت دکترِتو از ساعت 8:00 الی 22:00 پاسخگوی مشکلات فنی شما کاربران محترم میباشد شما میتوانید با شماره 09129170922 تماس بگیرید.

دکترتو شما را نمایان می سازد و تخصص ها و فعالیت های شما را به آنها معرفی می کند.
امکان جستجوی آسان و سریع را برای کلیه شهروندان و حتی ساکنین سایر کشورها فراهم میکند. امکان مدیریت نوبت ها را به شما میدهد. داده های آماری را برای شما مهیا کرده به شما در تجزیه و تحلیل آنها کمک می کند.  رفت و آمدها و تماسهای اضافی  به مطب شما را کاهش می دهد. 

اگر تمایـل دارید در جریان جدیدتـرین اخبـار دکتـرِتــو قــرار بگیرید، ما را در اینستـاگرام دنبال کنید.

مایل هستم
مایل نیستم