دکتر خلیل الله حامدپور

دکتر خلیل الله حامدپور

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

39461
%89
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش ۲۰ متری سینما سعدی، بین بانک ملت و تجارت، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه چهارم

تلفن:07132350523

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • بانک سپه
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خلیل الله حامدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خلیل الله حامدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%89
24 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی عالی هستند. من واسه جوش صورتم رفتم و واقعا راضی هستم از کارشون.

صادقی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بیشتر از 3 دقیقه وقت نگذاشتند و داروهای تجویز شده، موثر نبود.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه ای هستند

زهرا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

وقت بسیار کمی برای مریض میزارن.... مشکل جوش صورت من حل نشد...از برخورد پزشک راضی نبودم.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوش اخلاقی بودن برای ریزش مورفتم انشالله ک جواب بگیرم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خلیل الله حامدپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خلیل الله حامدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خلیل الله حامدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خلیل الله حامدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خلیل الله حامدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت خلیل الله حامدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل الله حامدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خلیل الله حامدپور کجا است؟
دکتر خلیل الله حامدپور 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خلیل الله حامدپور را ببینید.
+
آیا دکتر خلیل الله حامدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل الله حامدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خلیل الله حامدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خلیل الله حامدپور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خلیل الله حامدپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خلیل الله حامدپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل الله حامدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خلیل الله حامدپور چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر خلیل الله حامدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خلیل الله حامدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر خلیل الله حامدپوردکتر خلیل الله حامدپور dr khalilollah hamedpoor از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر خلیل الله حامدپور در شیراز، خیابان زند، نبش ۲۰ متری سینما سعدی، بین بانک ملت و تجارت، مجتمع پزشکی شیراز، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خلیل الله حامدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132350523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خلیل الله حامدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خلیل الله حامدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خلیل الله حامدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خلیل الله حامدپور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خلیل الله حامدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.