دکتر رامین شیروانی سامانی

دکتر رامین شیروانی سامانی

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

37096
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی های لیزری، جراحی آب مروارید(فیکو)، لنز تماسی و رفع عیوب انکسا

انجام اعمال جراحی کاتاراکت، ناخنک، انحراف، چشم، اصلاح عیب انکساری( لیزیک وprkولازک)، لنز تماسی و مجاری اشکی.

همکاری با بیمارستان میر حسینی و کلینیک بیناگستر.  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر رامین شیروانی سامانی

آدرس:

شیراز خیابان زند بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی شایان

تلفن:07132317388

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین شیروانی سامانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین شیروانی سامانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شعله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق ودقت وبررسی بیمار دقت درمعاینه کردن

چراغ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار ماهر و با تجربه.

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار حاذق و خوش اخلاق هستند که طبابت توسط ایشون رو با کمال اطمینان به دیگران پیشنهاد میکنم. و برای ایشون سلامتی و شادی آرزومندم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

طوبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با تجربه هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین شیروانی سامانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین شیروانی سامانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین شیروانی سامانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین شیروانی سامانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین شیروانی سامانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین شیروانی سامانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین شیروانی سامانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین شیروانی سامانی کجا است؟
دکتر رامین شیروانی سامانی 1 مطب در مطب دکتر رامین شیروانی سامانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین شیروانی سامانی را ببینید.
+
آیا دکتر رامین شیروانی سامانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین شیروانی سامانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین شیروانی سامانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین شیروانی سامانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین شیروانی سامانی چه زمانی است؟
دکتر رامین شیروانی سامانی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین شیروانی سامانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین شیروانی سامانی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر رامین شیروانی سامانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین شیروانی سامانی 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین شیروانی سامانیدکتر رامین شیروانی سامانی dr ramin shirvani samani از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر رامین شیروانی سامانی در شیراز خیابان زند بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی شایان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین شیروانی سامانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین شیروانی سامانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین شیروانی سامانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین شیروانی سامانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین شیروانی سامانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین شیروانی سامانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.