دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

37292
%82
پیشنهاد(از 92 کاربر)

درباره‌پزشک

پلاستیک بینی و صورت، اندوسکوپی سینوس، دوره های تکمیلی از امریکا، استرالیا و اتریش همکاری با بیمارستان های میرحسینی، بیمارستان میر، کلینیک سپید، درمانگاه مطهری، درمانگاه دستغیب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر بهروز گندمی

آدرس:

شیراز، ستارخان، روبروی باغ عفیف آباد، کنار فروشگاه جین وست، ساختمان فلورانس، طبقه چهارم

تلفن:07136293438

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز گندمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز گندمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 92 کاربر)

%82
75 کاربر از 92 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  57 نفر
 • 15-45 دقیقه
  32 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

میثم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر رو دستشون نیست. خیلی عالی و حرفه ای.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب دکتر بسیار با تجربه هستندو همیشه تشخیص درست داشته اند. خوش برخورد هستند.

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا با تجربه ، فوق العاده خوش اخلاق

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان عالی بودند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهروز گندمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز گندمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز گندمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز گندمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز گندمی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز گندمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز گندمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز گندمی کجا است؟
دکتر بهروز گندمی 1 مطب در مطب دکتر بهروز گندمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز گندمی را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز گندمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز گندمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز گندمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز گندمی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز گندمی چه زمانی است؟
دکتر بهروز گندمی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز گندمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز گندمی چقدر است؟
تا کنون 92 نفر به دکتر بهروز گندمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز گندمی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز گندمیدکتر بهروز گندمی dr behrooz gandomi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر بهروز گندمی در شیراز، ستارخان، روبروی باغ عفیف آباد، کنار فروشگاه جین وست، ساختمان فلورانس، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز گندمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136293438 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز گندمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز گندمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز گندمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز گندمی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز گندمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.