دکتر فیصل صاکی

دکتر فیصل صاکی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

17170

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر فیصل صاکی

آدرس:

شیراز خیابان مشیر فاطمی روبروی اخترمعدل ساختمان پزشکان طبقه دوم شیراز پاساژ

تلفن:07132351426

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیصل صاکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیصل صاکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فیصل صاکی
دکتر فیصل صاکی
دکتر فیصل صاکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیصل صاکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیصل صاکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیصل صاکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیصل صاکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فیصل صاکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیصل صاکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیصل صاکی کجا است؟
دکترفیصل صاکی مطب دکتر فیصل صاکی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فیصل صاکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فیصل صاکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیصل صاکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیصل صاکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیصل صاکی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیصل صاکی چه زمانی است؟
دکتر فیصل صاکی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیصل صاکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیصل صاکی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر فیصل صاکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیصل صاکی 5 از 5 است.

درباره دکتر فیصل صاکیدکترفیصل صاکی dr feysal saki از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر فیصل صاکی در شیراز خیابان مشیر فاطمی روبروی اخترمعدل ساختمان پزشکان طبقه دوم شیراز پاساژ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیصل صاکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351426 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیصل صاکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیصل صاکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیصل صاکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیصل صاکی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیصل صاکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.