دکتر آریا جان خواه

دکتر آریا جان خواه

تخصص کودکان و نوزادان

تخصص ژنتیک پزشکی

متخصص کودکان و نوزادان و مشاور ژنتیک
شیراز

کد نظام پزشکی

41571
%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

در مطب مشاوره قبل از ازدواج، قبل از بارداری و حین بارداری در زمینه معلولیت های ارثی، جسمی و ازدواج های فامیلی انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر آریا جان خواه شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای خیابان اردیبهشت، ساختمان آینه، طبقه 5، مرکز مشاوره ژنتیک شیراز، دکتر آریا جان خواه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آریا جان خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آریا جان خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%89
15 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستن و خیلی با اخلاق خوش رفتار هستن

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و مهربان هستن تخصصشون عالی هست

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عااالی

آمنه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربان و دوست داشتنی و با حوصله بودن و خیلی روان و ساده مشاوره دادن من ک راضی ام عالی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آریا جان خواهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آریا جان خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آریا جان خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آریا جان خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آریا جان خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت آریا جان خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آریا جان خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آریا جان خواه کجا است؟
دکتر آریا جان خواه 1 مطب در کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر آریا جان خواه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آریا جان خواه را ببینید.
+
آیا دکتر آریا جان خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آریا جان خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آریا جان خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آریا جان خواه متخصص کودکان و نوزادان و ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آریا جان خواه چه زمانی است؟
دکتر آریا جان خواه از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آریا جان خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آریا جان خواه چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر آریا جان خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آریا جان خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر آریا جان خواهدکتر آریا جان خواه dr ariya jankhah از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر آریا جان خواه در شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای خیابان اردیبهشت، ساختمان آینه، طبقه 5، مرکز مشاوره ژنتیک شیراز، دکتر آریا جان خواه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آریا جان خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09309701900-07132317665 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آریا جان خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آریا جان خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آریا جان خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آریا جان خواه متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آریا جان خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.