دکتر سید منصور حسینی

دکتر سید منصور حسینی

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

بیماریهای روماتیسمی، مفصلی
شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۱۴۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۴۱۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 8، جنب داروخانه اهورا

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید منصور حسینی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴۲ کاربر)

%۹۴
۱۳۳ کاربر از ۱۴۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات
 • (لطفا قبل از رزرو نوبت به آدرس مطب و زمان نوبت توجه کنید. برای رزرو نوبت صبح به پایین صفحه مراجعه فرمایید) 
 • **تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 
 • بیمار محترم لطفا دقت کنید که اگر در مطب دکترحسینی نوبتی برای مراجعه بعدی شما در نظر گرفته شده به هیچ عنوان مجدد نوبت اینترنتی نگیرید در غیر این صورت قطعا هر دو نوبت شما حذف خواهد گردید.
 • کودکان زیر 12 سال در مطب ویزیت نمی شوند.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

(لطفا قبل از رزرو نوبت به آدرس مطب و زمان نوبت توجه فرمایید)

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد.


 

مطب خیابان چمران
دکتر سید منصور حسینی
دکتر سید منصور حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید منصور حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید منصور حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید منصور حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید منصور حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید منصور حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید منصور حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید منصور حسینی کجا است؟
دکتر سید منصور حسینی 4 مطب در مطب خیابان ملاصدرا و مطب خیابان قصرالدشت و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز و مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید منصور حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید منصور حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید منصور حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید منصور حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید منصور حسینی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید منصور حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید منصور حسینی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید منصور حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید منصور حسینی چقدر است؟
تا کنون 142 نفر به دکتر سید منصور حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید منصور حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید منصور حسینی

دکتر سید منصور حسینی dr seyyed mansoor hosseini از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید منصور حسینی در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 8، جنب داروخانه اهورا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید منصور حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136474218 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید منصور حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید منصور حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید منصور حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید منصور حسینی تخصص داخلی ، فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید منصور حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.