دکتر محمد جعفر مشفع

دکتر محمد جعفر مشفع

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

71495
%99
پیشنهاد(از 316 کاربر)

درباره‌پزشک

اندوسکوپی-کولونوسکوپی-ERCP

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

خیابان ملاصدرا، کوچه 3، ساختمان نوین فارس، طبقه 4، واحد یک

تلفن:07132319650

اطلاعات مطب هدایت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان هدایت غربی، حد فاصل خیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی ) و خیابان فلسطین، پلاک 143، کلینیک تخصصی گوارش وکبد حکمت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد جعفر مشفع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد جعفر مشفع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 316 کاربر)

%99
311 کاربر از 316 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  88 نفر
 • 15-45 دقیقه
  87 نفر
 • 45-90 دقیقه
  32 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  30 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اگر بهشتی هم‌ وجود داشته باشه واقعا باید برای امثال دکتر باشه.عالی عالی عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بنده تحت درمان هستم به نظرم پزشک با سواد کار بلد بسیار خوش برخورد مهربان به بیمار امید میدن

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب

جاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام و احترام ، زیر نظر ایشان در حال مداوا هستم. بسیار فهیم و کاربلد و محترم . به دانش روز مسلط و احاطه دارند.

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

تخصص بالایی دارن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد جعفر مشفع
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - خیابان ملاصدرا، کوچه 3، ساختمان نوین فارس، طبقه 4، واحد یک

در حال حاضر نوبت‌های این پزشک پر شده است

نوبت مطب هدایت غربی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان هدایت غربی، حد فاصل خیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی ) و خیابان فلسطین، پلاک 143، کلینیک تخصصی گوارش وکبد حکمت

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل172,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد جعفر مشفع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد جعفر مشفع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد جعفر مشفع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد جعفر مشفع چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد جعفر مشفع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر مشفع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد جعفر مشفع کجا است؟
دکتر محمد جعفر مشفع 2 مطب در مطب ملاصدرا و مطب هدایت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد جعفر مشفع را ببینید.
+
آیا دکتر محمد جعفر مشفع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر مشفع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد جعفر مشفع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد جعفر مشفع متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد جعفر مشفع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد جعفر مشفع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد جعفر مشفع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد جعفر مشفع چقدر است؟
تا کنون 316 نفر به دکتر محمد جعفر مشفع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد جعفر مشفع 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد جعفر مشفعدکتر محمد جعفر مشفع dr mohammadjafar moshfe از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمد جعفر مشفع در خیابان ملاصدرا، کوچه 3، ساختمان نوین فارس، طبقه 4، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد جعفر مشفع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد جعفر مشفع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد جعفر مشفع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد جعفر مشفع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد جعفر مشفع متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد جعفر مشفع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.