دکتر غلامرضا تدینی

دکتر غلامرضا تدینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

28998
%97
پیشنهاد(از 258 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی بیماریهای اعصاب و روان دارای گواهی نوار مغز (الکتروانسفالوگرافی)

درمان اختلالات شدید اعصاب و روان، اختلالات خفیف اعصاب و روان، انواع اختلالات تشنجی و حملات صرعی، اختلالات سطوح هوشیاری ،اختلالات خواب، انواع سردردها، اختلالات عصبی شناختی ( فراموشی ها و الزایمر )، اختلالات روانی ناشی از ضربه های مغزی و تومورهای معزی، اختلالات جنسی، اختلالات شخصیتی

در مطب نوار مغز، تست های روان شناسی و هوش و حافظه، مشاوره و زوج درمانی، رواندرمانی و خانواده درمانی انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر غلامرضا تدینی

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از رحمت آباد، نرسیده به بیمارستان فرهمندفر، جنب داروخانه دکتر حوران، ساختمان بزرگمهر

تلفن:07136276144

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا تدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا تدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 258 کاربر)

%97
248 کاربر از 258 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  141 نفر
 • 15-45 دقیقه
  81 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر

نظرات

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون عالی هستن

سلاطین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار عالی تشخیص عالی ..خوش برخورد خوش اخلاق

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با تجربه و مهربان

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا از دکتر راضی هستم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام پزشک عالی و باتجربه و بسیار مهربان و به صحبت بیمار توجه می کنند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامرضا تدینی
نوبت مطب دکتر غلامرضا تدینی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از رحمت آباد، نرسیده به بیمارستان فرهمندفر، جنب داروخانه دکتر حوران، ساختمان بزرگمهر
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 12:10
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا تدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا تدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا تدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا تدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا تدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا تدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا تدینی کجا است؟
دکتر غلامرضا تدینی 1 مطب در مطب دکتر غلامرضا تدینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا تدینی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا تدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا تدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا تدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا تدینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا تدینی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا تدینی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا تدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا تدینی چقدر است؟
تا کنون 258 نفر به دکتر غلامرضا تدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا تدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا تدینیدکتر غلامرضا تدینی dr gholamreza tadayoni از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر غلامرضا تدینی در شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از رحمت آباد، نرسیده به بیمارستان فرهمندفر، جنب داروخانه دکتر حوران، ساختمان بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا تدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276144 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا تدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا تدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا تدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا تدینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا تدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.