دکتر محمدصادق هنرپیشه

دکتر محمدصادق هنرپیشه

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز
%۸۶
پیشنهاد(از ۴۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۲۱۷۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه

آدرس:

شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی پارکینگ بیمارستان فرهمندفر ساختمان بزرگمهر

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدصادق هنرپیشه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۸ کاربر)

%۸۶
۴۱ کاربر از ۴۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه
دکتر محمدصادق هنرپیشه
دکتر محمدصادق هنرپیشه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدصادق هنرپیشه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدصادق هنرپیشه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدصادق هنرپیشه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدصادق هنرپیشه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدصادق هنرپیشه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق هنرپیشه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه کجا است؟
دکتر محمدصادق هنرپیشه 1 مطب در مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدصادق هنرپیشه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق هنرپیشه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدصادق هنرپیشه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدصادق هنرپیشه متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدصادق هنرپیشه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدصادق هنرپیشه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق هنرپیشه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدصادق هنرپیشه چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر محمدصادق هنرپیشه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدصادق هنرپیشه 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدصادق هنرپیشه

دکتر محمدصادق هنرپیشه dr mohammadsadegh honarpisheh از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه در شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی پارکینگ بیمارستان فرهمندفر ساختمان بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدصادق هنرپیشه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136281636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدصادق هنرپیشه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدصادق هنرپیشه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدصادق هنرپیشه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدصادق هنرپیشه تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدصادق هنرپیشه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.