%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

کد نظام پزشکی

42184

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب دکتر سید علیرضا هاشمی

آدرس:

بلوار پاسداران حد فاصل درمانگاه محمد رسول اله و خیابان جهان آرا ساختمان آناهیتا

تلفن:07138439203

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سید علیرضا هاشمی
ملاحظات
 • مراجعین محترم لطفا به تاریخ و ساعت نوبت خود دقت کنید. در صورت مراجعه در زمانی غیر از تاریخ و ساعت ثبت شده، پذیرش نخواهید شد.
 • روزهای شنبه تنها اندوسکوپی و کولونوسکوپی در مطب انجام میشود.
 • بالاتر از 12 سال ویزیت انجام میشود.
دکتر سید علیرضا هاشمی
دکتر سید علیرضا هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا هاشمی کجا است؟
دکترسید علیرضا هاشمی مطب دکتر سید علیرضا هاشمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا هاشمی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا هاشمی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر سید علیرضا هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا هاشمیدکترسید علیرضا هاشمی dr seyyed alireza hashemi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا هاشمی در بلوار پاسداران حد فاصل درمانگاه محمد رسول اله و خیابان جهان آرا ساختمان آناهیتا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138439203 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا هاشمی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.