دکتر مهدی پایدار

دکتر مهدی پایدار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فوق تخصص زنان، زایمان و نازایی
شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۳۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

پریناتالوژی 

بررسی سلامت مادران باردار و جنین

کد نظام پزشکی

۹۰۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر مهدی پایدار

آدرس:

شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی پایدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی پایدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۴ کاربر)

%۹۸
۳۳ کاربر از ۳۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهدی پایدار
ملاحظات

مراجعین محترم حتما یک روز قبل از مراجعه با تلفن مطب در تماس باشید.

خانم های باردار از هفته 13 تا 21 لطفا به دکتر مراجعه نکنند.

خانم های بالای 80کیلوگرم ویزیت نمی شوند.

بیماران عزیز زمان انتظار شما در مطب مشخص نمیباشد. لطفا صبور باشید.

 

دکتر مهدی پایدار
دکتر مهدی پایدار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی پایدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی پایدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی پایدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی پایدار چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی پایدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی پایدار کجا است؟
دکتر مهدی پایدار 1 مطب در مطب دکتر مهدی پایدار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی پایدار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی پایدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی پایدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی پایدار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی پایدار چه زمانی است؟
دکتر مهدی پایدار از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی پایدار چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر مهدی پایدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی پایدار 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی پایداردکتر مهدی پایدار dr mehdi paydar از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی پایدار در شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی پایدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی پایدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی پایدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی پایدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی پایدار تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی پایدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.