دکتر مهدی پایدار

دکتر مهدی پایدار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فوق تخصص زنان، زایمان و نازایی
شیراز

کد نظام پزشکی

9013
%98
پیشنهاد(از 39 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی پایدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی پایدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%98
38 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق‌العاده عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر مهدی پایدار بهترین هستن ،من دو تا بچه دارم ،سونوگرافی برای هردو بچم رو پیش ایشون رفتم ،از همه نظر نمونه هستن ،انشاالله همیشه اقای دکتر سلامت باشن تا همه بتونن از تجربیاتشون بهره ببرن .

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و مودب

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه، دلسوز و دقیق

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده دقیق مهربان و درتشخیص بیماری فوق العاده متبحر میباشند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی پایدار
نوبت مطب دکتر مهدی پایدار
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی پایدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی پایدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی پایدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی پایدار چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی پایدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی پایدار کجا است؟
دکتر مهدی پایدار 1 مطب در مطب دکتر مهدی پایدار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی پایدار را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی پایدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی پایدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی پایدار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی پایدار چه زمانی است؟
دکتر مهدی پایدار از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی پایدار چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر مهدی پایدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی پایدار 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی پایداردکتر مهدی پایدار dr mehdi paydar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی پایدار در شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی پایدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی پایدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی پایدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی پایدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی پایدار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی پایدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.