%۸۹
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۶۹۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، ابتدای بیست متری سینماسعدی ، ساختمان منا ، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام آذین مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام آذین مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۸۹
۱۵ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

توجه توجه : بیماران محترم لطفا ملاحظه فرمایید، دکتر الهام آذین مهر در مطب حضور ندارند. پزشک جایگزین ایشان دکتر ماندانا روزیطلب می باشند. 
 

دکتر الهام آذین مهر
دکتر الهام آذین مهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام آذین مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام آذین مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام آذین مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام آذین مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام آذین مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذین مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام آذین مهر کجا است؟
دکتر الهام آذین مهر 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهام آذین مهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهام آذین مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذین مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام آذین مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام آذین مهر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام آذین مهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهام آذین مهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام آذین مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام آذین مهر چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر الهام آذین مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام آذین مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام آذین مهردکتر الهام آذین مهر dr elham azin mehr از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر الهام آذین مهر در شیراز ، خیابان زند ، ابتدای بیست متری سینماسعدی ، ساختمان منا ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام آذین مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358843 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام آذین مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام آذین مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام آذین مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام آذین مهر تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام آذین مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.