دکتر منصور جلالی

دکتر منصور جلالی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

8306

درباره‌پزشک

دکترای عمومی از دانشگاه پهلوی در سال 1348 تخصص کودکان از دانشگاه پهلوی در سال 1353 مدرس درس اخلاق و تاریخ پزشکی در دانشگاه آزاد واحد کازرون از سال 1384 تا حال حاضر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، خیابان بیست متری سینما سعدی ، خیابان اردیبهشت ، کلینیک شفا ، طبقه سوم

تلفن:07132338424

افتخارات

پزشک نمونه استانی و کشوری در رشته اطفال در سال 1383

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور جلالی کجا است؟
دکتر منصور جلالی 1 مطب در مطب خیابان بیست متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور جلالی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور جلالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور جلالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور جلالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصور جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور جلالی 0 از 5 است.

درباره دکتر منصور جلالیدکتر منصور جلالی dr mansoor jalali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر منصور جلالی در شیراز ، خیابان بیست متری سینما سعدی ، خیابان اردیبهشت ، کلینیک شفا ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132338424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور جلالی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.