دکتر عنایت اله دهقانی

دکتر عنایت اله دهقانی

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۶۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، خیابان بیست متری سینماسعدی ، مقابل بیمارستان شفا ، جنب خشکبار خندان، ساختمان حکیم، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عنایت اله دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عنایت اله دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری
دکتر عنایت اله دهقانی
دکتر عنایت اله دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عنایت اله دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عنایت اله دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عنایت اله دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عنایت اله دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عنایت اله دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عنایت اله دهقانی کجا است؟
دکتر عنایت اله دهقانی 1 مطب در مطب خیابان بیست متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عنایت اله دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عنایت اله دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عنایت اله دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عنایت اله دهقانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عنایت اله دهقانی چه زمانی است؟
دکتر عنایت اله دهقانی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عنایت اله دهقانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عنایت اله دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عنایت اله دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر عنایت اله دهقانیدکتر عنایت اله دهقانی dr enayatollah dehghani از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر عنایت اله دهقانی در شیراز ، خیابان بیست متری سینماسعدی ، مقابل بیمارستان شفا ، جنب خشکبار خندان، ساختمان حکیم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عنایت اله دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132345568 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عنایت اله دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عنایت اله دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عنایت اله دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عنایت اله دهقانی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عنایت اله دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.