دکتر فرشید وکیلی

دکتر فرشید وکیلی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

20301
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشید وکیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشید وکیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

امیرعباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا خوبن من زیر نظر ایشون باسابقه ۴ سقط باردار شدم خیلی خیلی باحوصله هستن کاربلدن.

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من ۱۷ سال پیش زیر نظر دکتر باردار شدم واقعا تشخیصشون عالیه خیلی صبور هستن و با حوصله تا الان هم هر مشکلی داشتم فقط ایشون رو انتخاب کردم

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام آقای دکتر و دستیارشون عالی هستند فرشته عاشقشونم. ایشالله همیشه صحیح و سالم و سربلند باشند ایشون یه فرشته ازطرف خداوند هست خدا خیرش بده هر کس حسرت بچه داره نماینده خدا رو زمین جناب دکتر وکیلی عزیز

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم.

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر با تجربه و دقیق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشید وکیلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید وکیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید وکیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید وکیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشید وکیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید وکیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشید وکیلی کجا است؟
دکتر فرشید وکیلی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشید وکیلی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشید وکیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشید وکیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید وکیلی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید وکیلی چه زمانی است؟
دکتر فرشید وکیلی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید وکیلی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر فرشید وکیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید وکیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشید وکیلیدکتر فرشید وکیلی dr farshid vakili از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فرشید وکیلی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، کوچه 47 ، طبقه اول ، ساختمان فیروزه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید وکیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132340579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید وکیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید وکیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید وکیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید وکیلی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید وکیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.