%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۰۶۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، کوچه 47 ، طبقه اول ، ساختمان فیروزه

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فرشید وکیلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
 • برای نشان دادن عکس و جواب آزمایش نیازی به گرفتن نوبت نیست.
 • نوبت های اینترنتی مخصوص خانم های باردار نمی باشد.
 • تعیین جنسیت انجام نمی شود. 
 • مراجعه کننده زمان مراجعه به مطب در دوره پریود نباشند.
 • دکتر فقط مراجعین خانم را ویزیت میکنند.
دکتر فرشید وکیلی
دکتر فرشید وکیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید وکیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید وکیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید وکیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشید وکیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید وکیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشید وکیلی کجا است؟
دکتر فرشید وکیلی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشید وکیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشید وکیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشید وکیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید وکیلی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید وکیلی چه زمانی است؟
دکتر فرشید وکیلی از روز یکشنبه 13 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید وکیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید وکیلی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرشید وکیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید وکیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشید وکیلی

دکتر فرشید وکیلی dr farshid vakili از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فرشید وکیلی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، کوچه 47 ، طبقه اول ، ساختمان فیروزه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید وکیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132340579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید وکیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید وکیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید وکیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید وکیلی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید وکیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.