دکتر شهناز پوربرفه ای

دکتر شهناز پوربرفه ای

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

70186
%79
پیشنهاد(از 274 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه سوم

تلفن:07132340606

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهناز پوربرفه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهناز پوربرفه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 274 کاربر)

%79
216 کاربر از 274 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  56 نفر
 • 45-90 دقیقه
  49 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  131 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سواد کافی دارند....

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکترعالی و باسوادی هستند.فقط کاش بیشتر وقت میذاشتن واسه سوالاتی که میپرسیم و درست و کامل جواب بدن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خيلی وقت نگذاشتند.

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهناز پوربرفه ای


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز پوربرفه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز پوربرفه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز پوربرفه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهناز پوربرفه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز پوربرفه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهناز پوربرفه ای کجا است؟
دکتر شهناز پوربرفه ای 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای را ببینید.
+
آیا دکتر شهناز پوربرفه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهناز پوربرفه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز پوربرفه ای چه زمانی است؟
دکتر شهناز پوربرفه ای از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز پوربرفه ای چقدر است؟
تا کنون 274 نفر به دکتر شهناز پوربرفه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز پوربرفه ای 4 از 5 است.

درباره دکتر شهناز پوربرفه ایدکتر شهناز پوربرفه ای dr shahnaz poorbarfeei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر شهناز پوربرفه ای در شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز پوربرفه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132340606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز پوربرفه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز پوربرفه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز پوربرفه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز پوربرفه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.