دکتر شهناز پوربرفه ای

دکتر شهناز پوربرفه ای

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%۷۹
پیشنهاد(از ۲۵۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۰۱۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهناز پوربرفه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهناز پوربرفه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۵۵ کاربر)

%۷۹
۲۰۰ کاربر از ۲۵۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۲۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

لطفا راس ساعت نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهناز پوربرفه ای، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شهناز پوربرفه ای
دکتر شهناز پوربرفه ای

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز پوربرفه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز پوربرفه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز پوربرفه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهناز پوربرفه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز پوربرفه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهناز پوربرفه ای کجا است؟
دکتر شهناز پوربرفه ای 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهناز پوربرفه ای، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهناز پوربرفه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهناز پوربرفه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز پوربرفه ای چه زمانی است؟
دکتر شهناز پوربرفه ای از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پوربرفه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز پوربرفه ای چقدر است؟
تا کنون 255 نفر به دکتر شهناز پوربرفه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز پوربرفه ای 4 از 5 است.

درباره دکتر شهناز پوربرفه ایدکتر شهناز پوربرفه ای dr shahnaz poorbarfeei از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر شهناز پوربرفه ای در شیراز، بلوار زند، نبش خیابان صورتگر، ساختمان پزشکی کیمیا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز پوربرفه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132340606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز پوربرفه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز پوربرفه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز پوربرفه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز پوربرفه ای تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز پوربرفه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.