%92
پیشنهاد(از 47 کاربر)

درباره‌ی پزشک

اصلاح اختلالات مادرزادی آلت تناسلی و مجرای ادراری مانند هیپوسپادیازیس و کجی های آلت تناسلی، تنگی های مجرای ادرار و یا مواردی که به علت شکست عمل های قبلی نیازمند اعمال ترمیمی می باشند .

کد نظام پزشکی

86472

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی ترمیمی اورولوژی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، بلوار زند ، نبش خیابان صورتگر ، ساختمان پزشکی کیمیا ، طبقه پنجم

تلفن:07132341412

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد میرکاظمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد میرکاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%92
43 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد میرکاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد میرکاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد میرکاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد میرکاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد میرکاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد میرکاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد میرکاظمی کجا است؟
دکترفرهاد میرکاظمی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد میرکاظمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد میرکاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد میرکاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد میرکاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد میرکاظمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی ترمیمی اورولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد میرکاظمی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد میرکاظمی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد میرکاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد میرکاظمی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر فرهاد میرکاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد میرکاظمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد میرکاظمیدکترفرهاد میرکاظمی dr farhad mirkazemi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر فرهاد میرکاظمی در شیراز ، بلوار زند ، نبش خیابان صورتگر ، ساختمان پزشکی کیمیا ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد میرکاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132341412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد میرکاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد میرکاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد میرکاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد میرکاظمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد میرکاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.