دکتر علی فیروزآبادی

دکتر علی فیروزآبادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

35240
%89
پیشنهاد(از 246 کاربر)

درباره‌پزشک

دكتر علي فيروزابادي روانپزشك، دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شیراز در سال ١٣٤٤ در شيراز به دنيا امد. دوران پزشكي عمومي و دستياري خود را در شيراز گذرانده و در سال ١٣٧٣ فارغ التحصيل شد. پس از انجام خدمات قانوني در دانشگاه علوم پزشكي سمنان از سال ١٣٧٨ تاكنون در دانشگاه علوم پزشکی شيراز به خدمت اشتغال دارد. اصول روانکاوی را در محضر اساتید روانکاوی احمد هوشنگ اردوبادی و عبدالرحمن رکنی فرا گرفت و نزد آنها به تحلیل فردی پرداخت. در سال‌های اخیر توجه وی بیشتر به درمان اختلالات تجزيه اي و مرتبط با اسيب معطوف بوده و علاوه بر آن به آموزش اصول روان‌درمانی پویا به دستیاران روانپزشکی و روانشناسان بالینی در فضای آموزشی دانشگاهی و کارگاههایی که برگزار می نماید پرداخته است.وی صاحب بیش از ۵۰ مقاله در حوزه روانپزشکی و تالیف و ترجمه های چندی در زمینه تاریخ روانکاوی، هیپنوتیزم ‌و روان‌درمانی پویا است. عناوین برخی از آنها به شرح زیر هستند:
روانکاوی در گذر زمان
انسان از هم گسسته، درمان مبتنی بر مدل آسیب
روانکاوی چیست
هیپنوتیزم به زبان ساده
روانکاوان و درمانگران سنتی‌
تعبیر رویا و کاربرد آن در روان‌درمانی
علم، شبه علم: نگرشی انتقادی به طب مکمل و جایگزین
موسیقی و افسردگی (برنده جایزه بهترین ترجمه در جشن فرهنگ فارس)
روانپزشکان و درمانگران سنتی
مغز و دنیای درون 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم

تلفن:07132302458

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه ایرانیان
 • بیمه کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی فیروزآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی فیروزآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 246 کاربر)

%89
218 کاربر از 246 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  75 نفر
 • 15-45 دقیقه
  71 نفر
 • 45-90 دقیقه
  26 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشون عاااالی هستن

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند ولی کمی کم حوصله هستند و عجله دارند که احتمالا بخاطر شلوغی مطب است

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

غلام رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

آقای دکتر فیروزآبادی واقعا پزشک عالی و با تجربه ای هستند و ما از ایشان خیلی راضی و ممنون هستیم.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره تلنفی: باحوصله و دقیق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی فیروزآبادی
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 9 آبان ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو250,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 15 مهر ساعت 13:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی فیروزآبادی کجا است؟
دکتر علی فیروزآبادی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی فیروزآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر علی فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی فیروزآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر علی فیروزآبادی از روز شنبه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 246 نفر به دکتر علی فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی فیروزآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی فیروزآبادیدکتر علی فیروزآبادی dr ali firoozabadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علی فیروزآبادی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302458 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی فیروزآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.