دکتر علی فیروزآبادی

دکتر علی فیروزآبادی

کد نظام پزشکی: 35240
4.5 (381 نظر)
٪89 پیشنهاد کاربران
12195 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی فیروزآبادی

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد:شنبه 3 شهریور | 17:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر علی فیروزآبادی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 7 مرداد | 22:30
300,000 تومان

درباره دکتر علی فیروزآبادی

دكتر علي فيروزابادي روانپزشك، دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شیراز در سال ١٣٤٤ در شيراز به دنيا امد. دوران پزشكي عمومي و دستياري خود را در شيراز گذرانده و در سال ١٣٧٣ فارغ التحصيل شد. پس از انجام خدمات قانوني در دانشگاه علوم پزشكي سمنان از سال ١٣٧٨ تاكنون در دانشگاه علوم پزشکی شيراز به خدمت اشتغال دارد. اصول روانکاوی را در محضر اساتید روانکاوی احمد هوشنگ اردوبادی و عبدالرحمن رکنی فرا گرفت و نزد آنها به تحلیل فردی پرداخت. در سال‌های اخیر توجه وی بیشتر به درمان اختلالات تجزيه اي و مرتبط با اسيب معطوف بوده و علاوه بر آن به آموزش اصول روان‌درمانی پویا به دستیاران روانپزشکی و روانشناسان بالینی در فضای آموزشی دانشگاهی و کارگاههایی که برگزار می نماید پرداخته است.وی صاحب بیش از ۵۰ مقاله در حوزه روانپزشکی و تالیف و ترجمه های چندی در زمینه تاریخ روانکاوی، هیپنوتیزم ‌و روان‌درمانی پویا است. عناوین برخی از آنها به شرح زیر هستند:
روانکاوی در گذر زمان
انسان از هم گسسته، درمان مبتنی بر مدل آسیب
روانکاوی چیست
هیپنوتیزم به زبان ساده
روانکاوان و درمانگران سنتی‌
تعبیر رویا و کاربرد آن در روان‌درمانی
علم، شبه علم: نگرشی انتقادی به طب مکمل و جایگزین
موسیقی و افسردگی (برنده جایزه بهترین ترجمه در جشن فرهنگ فارس)
روانپزشکان و درمانگران سنتی
مغز و دنیای درون 

آدرس مطب دکتر علی فیروزآبادی

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علی فیروزآبادی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه ایرانیان
بیمه کارمندان دولت

نظرات درباره دکتر علی فیروزآبادی

4.5
از 381 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%89
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/05/02)
مشاوره تلفنی
(1403/05/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
تلفنی صحبت کردم خیلی کوتاه و به مدت یک دقیقه !خیلی برای قطع کردن عجله داشتن
کاربر دکترتو(1403/05/02)
مشاوره تلفنی
(1403/05/02)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
خیلی کم صحبت کردن انگار میخواستن زودتر تموم بشه از ۱۵ دقیقه فقط ۶ دقیقه صحبت کردند.
لیلا(1403/04/31)
مشاوره تلفنی
(1403/04/31)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
ایشان به عنوان یک دکتر روان پزشک اصلا گوش شنوایی برای شنیدن دردهای مریض ندارند و تمایل دارد که خیلی زود تماس را قطع نمایند حال آنکه مریض وقت صرف میکند، هزینه می کند....
کاربر دکترتو(1403/04/30)
مشاوره تلفنی
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
علت مشاوره: اضطراب و دلشوره
کاربر دکترتو(1403/04/30)
مشاوره تلفنی
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
سردرد داشتم بهتر شدم
میثم(1403/04/22)
نوبت دهی مطب
(1403/04/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر فیروزآبادی بزرگ ترین استاد روانپزشکی در دانشگاه شیراز بوده و واقعا پزشک حاذق و کاربلدی هستند. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشند.

سوالات متداول راجع به دکتر علی فیروزآبادی

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی فیروزآبادی کجا است؟
دکتر علی فیروزآبادی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی فیروزآبادی را ببینید.
آیا دکتر علی فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی فیروزآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر علی فیروزآبادی از روز یکشنبه 7 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 381 نفر به دکتر علی فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی فیروزآبادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی فیروزآبادیدکتر علی فیروزآبادی dr ali firoozabadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علی فیروزآبادی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302458 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی فیروزآبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.