دکتر مهناز حسین پور

دکتر مهناز حسین پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

31891
%90
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان اضطراب (شامل همه انواع اضطراب از جمله اختلال پانیک و اختلال اضطراب فراکیر)، افسردگی، وسواس، ا ختلال خواب، اختلال دوقطبی، اختلالل خوردن، اختلالت روان پریشی، اختلالات کودکان و نوجوانان (شامل اختلال بیش فعالی و کم توجهی، اختلالات یادگیری، اختلالات رفتاری، اوتیسم، وسواس،ا افسردکی،اضطراب ، ،شب ادراری، مشکلات خواب )، روان درمانی و مشاوره  

در مطب نروفیدبک، تی دی سی اس انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، چهارراه ستارخان ، روبروی منابع طبیعی ، مجتمع خضرا2 ، بلوک B طبقه دوم ، واحد 27

تلفن:07136493115

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز حسین پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز حسین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%90
34 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

ثمره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر باتجربه

سودابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار صبور و عالی بودند و وقت گذاشتند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسواد،كاردان و بسيار دقيق و دلسوز بیمار بودند

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار حاذق و باشخصیتی هستن و با دلسوزی تمام پای حرف مریض میشینن و بسیار با حوصله و مهربان هستن. با تشکر از ایشون

نازلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهناز حسین پور
نوبت مطب خیابان ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، چهارراه ستارخان ، روبروی منابع طبیعی ، مجتمع خضرا2 ، بلوک B طبقه دوم ، واحد 27
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز حسین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز حسین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز حسین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز حسین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز حسین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز حسین پور کجا است؟
دکتر مهناز حسین پور 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز حسین پور را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز حسین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز حسین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز حسین پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز حسین پور چه زمانی است؟
دکتر مهناز حسین پور از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز حسین پور چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر مهناز حسین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز حسین پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز حسین پوردکتر مهناز حسین پور dr mahnaz hosseinpoor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر مهناز حسین پور در شیراز ، چهارراه ستارخان ، روبروی منابع طبیعی ، مجتمع خضرا2 ، بلوک B طبقه دوم ، واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز حسین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136493115 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز حسین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز حسین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز حسین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز حسین پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز حسین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.