کد نظام پزشکی

۱۲۷۷۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک
  • تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت، نرسیده به زرگری، بین کوچه 52 و 54، ساختمان المپیک، طبقه سوم، واحد 9

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی حسین اوجی مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
دکتر علی حسین اوجی مهر
دکتر علی حسین اوجی مهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی حسین اوجی مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی حسین اوجی مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی حسین اوجی مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی حسین اوجی مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی حسین اوجی مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین اوجی مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی حسین اوجی مهر کجا است؟
دکتر علی حسین اوجی مهر 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی حسین اوجی مهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی حسین اوجی مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین اوجی مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی حسین اوجی مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی حسین اوجی مهر متخصص دندانپزشک و درمان ریشه (اندودانتیکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی حسین اوجی مهر چه زمانی است؟
دکتر علی حسین اوجی مهر از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین اوجی مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی حسین اوجی مهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی حسین اوجی مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی حسین اوجی مهر 0 از 5 است.

درباره دکتر علی حسین اوجی مهردکتر علی حسین اوجی مهر dr alihossein owji mehr از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر علی حسین اوجی مهر در شیراز ، خیابان قصرالدشت، نرسیده به زرگری، بین کوچه 52 و 54، ساختمان المپیک، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی حسین اوجی مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136262768 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی حسین اوجی مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی حسین اوجی مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی حسین اوجی مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی حسین اوجی مهر پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی حسین اوجی مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.