دکتر سید علیرضا مصباحی

دکتر سید علیرضا مصباحی

فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت

جراحی پلاستیک صورت
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماریهای گوش، گلو، بینی، فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت آمریکا، دارای بورد فوق تخصص بین المللی، عضو آکادمی جراحان گوش، گلو و بینی آمریکا و آکادمی جراحان پلاستیک صورت و بینی آسیا و اروپا

کد نظام پزشکی

۴۸۳۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت

اطلاعات مطب بلوار زرگری

آدرس:

شیراز ، ابتدای بلوار زرگری ، ساختمان رز ، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید علیرضا مصباحی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار زرگری
ملاحظات
 • دکتر مصباحی بیماریهای مربوط به گوش و گلو و سینوزیت را ویزیت نمی کنند. نوبت ها صرفا مربوط به اعمال جراحی های زیبایی و لوزه میباشد.
دکتر سید علیرضا مصباحی
دکتر سید علیرضا مصباحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا مصباحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا مصباحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا مصباحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا مصباحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا مصباحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا مصباحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا مصباحی کجا است؟
دکتر سید علیرضا مصباحی 1 مطب در مطب بلوار زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا مصباحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا مصباحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا مصباحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا مصباحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا مصباحی متخصص جراحی پلاستیک صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا مصباحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا مصباحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا مصباحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا مصباحی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید علیرضا مصباحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا مصباحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا مصباحی

دکتر سید علیرضا مصباحی dr seyyed alireza mesbahi از دکترهای متخصص فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا مصباحی در شیراز ، ابتدای بلوار زرگری ، ساختمان رز ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا مصباحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136268624 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا مصباحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا مصباحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا مصباحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا مصباحی فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا مصباحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.