دکتر مجید رستگارلاری

دکتر مجید رستگارلاری

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

100472

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، خیابان معالی آباد ، نبش کوچه یک ، ساختمان یگانه ، طبقه چهارم ، واحد 12

تلفن:07136232369

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید رستگارلاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید رستگارلاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید رستگارلاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید رستگارلاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید رستگارلاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید رستگارلاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید رستگارلاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رستگارلاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید رستگارلاری کجا است؟
دکتر مجید رستگارلاری 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید رستگارلاری را ببینید.
+
آیا دکتر مجید رستگارلاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رستگارلاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید رستگارلاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید رستگارلاری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید رستگارلاری چه زمانی است؟
دکتر مجید رستگارلاری از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رستگارلاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید رستگارلاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مجید رستگارلاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید رستگارلاری 0 از 5 است.

درباره دکتر مجید رستگارلاریدکتر مجید رستگارلاری dr majid restegarlari از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مجید رستگارلاری در شیراز ، خیابان معالی آباد ، نبش کوچه یک ، ساختمان یگانه ، طبقه چهارم ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید رستگارلاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136232369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید رستگارلاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید رستگارلاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید رستگارلاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید رستگارلاری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید رستگارلاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.