دکتر غلامعلی زارع

دکتر غلامعلی زارع

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

74700

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامعلی زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامعلی زارعسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامعلی زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامعلی زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامعلی زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامعلی زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامعلی زارع کجا است؟
دکتر غلامعلی زارع 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامعلی زارع را ببینید.
+
آیا دکتر غلامعلی زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامعلی زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامعلی زارع متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامعلی زارع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی زارع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامعلی زارع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامعلی زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامعلی زارع 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامعلی زارعدکتر غلامعلی زارع dr gholam ali zare از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر غلامعلی زارع در شیراز ، معالی آباد ، روبروی پارک ملت ، نبش کوچه 31 ، ساختمان اوتانای 2 ، واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامعلی زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136356710 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامعلی زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامعلی زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامعلی زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامعلی زارع متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامعلی زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.