دکتر جیران طالبی نژاد

دکتر جیران طالبی نژاد

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

83291
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی  

در مطب رادیولوژی دندان، جراحی زیبایی لثه با لیزر، بلیچینگ، اسپلینت و ... انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: janandental

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، خیابان معالی آباد ، نبش کوچه 1 ، ساختمان یگانه ، طبقه چهارم ، واحد 12

تلفن:07136232369

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جیران طالبی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جیران طالبی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه عالی و مواد مصرفی عالی

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاق بی نظیر خیلی وقت میزارن واسه مریض مهربون فوق العاده محیط تمیز بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جیران طالبی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جیران طالبی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جیران طالبی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جیران طالبی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جیران طالبی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت جیران طالبی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جیران طالبی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جیران طالبی نژاد کجا است؟
دکتر جیران طالبی نژاد 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جیران طالبی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر جیران طالبی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جیران طالبی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جیران طالبی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جیران طالبی نژاد متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جیران طالبی نژاد چه زمانی است؟
دکتر جیران طالبی نژاد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جیران طالبی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جیران طالبی نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر جیران طالبی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جیران طالبی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر جیران طالبی نژاددکتر جیران طالبی نژاد dr jeyran talebinezhad از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر جیران طالبی نژاد در شیراز ، خیابان معالی آباد ، نبش کوچه 1 ، ساختمان یگانه ، طبقه چهارم ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جیران طالبی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136232369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جیران طالبی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جیران طالبی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جیران طالبی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جیران طالبی نژاد متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جیران طالبی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.