%95
پیشنهاد(از 67 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، حدفاصل 20 متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 4

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز

آدرس:

شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش

تلفن:07138307085

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی شهریور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی شهریور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 67 کاربر)

%95
63 کاربر از 67 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربان، خوش برخورد، با تشخیص خوب و حرفه ای، عالی و بینظیر هستند دکتر شهریور

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با اخلاق و کار بلد

مروارید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار خوب و باحوصله ای هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی شهریور
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان زند ، حدفاصل 20 متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 18:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش
اولین نوبت خالی: دوشنبه 3 اردیبهشت ساعت 11:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 17:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شهریور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شهریور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شهریور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی شهریور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شهریور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهریور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی شهریور کجا است؟
دکتر مهدی شهریور 2 مطب در مطب خیابان زند و درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی شهریور را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی شهریور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهریور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی شهریور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شهریور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شهریور چه زمانی است؟
دکتر مهدی شهریور از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهریور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شهریور چقدر است؟
تا کنون 67 نفر به دکتر مهدی شهریور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شهریور 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی شهریوردکتر مهدی شهریور dr mehdi shahrivar از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مهدی شهریور در شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شهریور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138307085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شهریور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شهریور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شهریور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شهریور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شهریور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.