دکتر محسن مجیدی

دکتر محسن مجیدی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

62838
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی های شکمی، قفسه سینه، پستان، تیروئید و فتق  

در مطب کلیه جراحی های کوچک وسرپایی انجام می شود

همکاری با بیمارستان کوثر، بیمارستان مرکزی، بیمارستان اردیبهشت شیراز و بیمارستان میر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر ، جنب بانک تجارت ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 3

تلفن:07132330883

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک مرکزی
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن مجیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن مجیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد جمال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستن بقیه دوستان که از کمک های ایشان استفاده کردند رضایت داشتند و من هم راضی بودم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی عالی

عادل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه ای و خوش برخوردی هست. از طرفی برای جراحی سنگ تمام و همه تلاش خود رو میکند که بهترین روش رو اعمال کند.

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و کار درست

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از نظر رفتار و اخلاق و مداوا خوب هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن مجیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن مجیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن مجیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن مجیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن مجیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن مجیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مجیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن مجیدی کجا است؟
دکتر محسن مجیدی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن مجیدی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن مجیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مجیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن مجیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن مجیدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن مجیدی چه زمانی است؟
دکتر محسن مجیدی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مجیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن مجیدی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محسن مجیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن مجیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن مجیدیدکتر محسن مجیدی dr mohsen majidi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محسن مجیدی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر ، جنب بانک تجارت ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن مجیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن مجیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن مجیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن مجیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن مجیدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن مجیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.