دکتر طهمورث نیکنام

دکتر طهمورث نیکنام

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

شیراز
%۸۲
پیشنهاد(از ۹۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۷۱۵۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، مجتمع پزشکی شهر ، طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر طهمورث نیکنام بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۹۹ کاربر)

%۸۲
۸۱ کاربر از ۹۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، به دلیل روند معاینه زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی می باشد.

بیماران عزیز، زمان تقریبی انتظار شما در مطب حدود 2 ساعت میباشد.

دکتر طهمورث نیکنام
دکتر طهمورث نیکنام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طهمورث نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طهمورث نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طهمورث نیکنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طهمورث نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت طهمورث نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طهمورث نیکنام کجا است؟
دکتر طهمورث نیکنام 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طهمورث نیکنام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طهمورث نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طهمورث نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طهمورث نیکنام متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طهمورث نیکنام چه زمانی است؟
دکتر طهمورث نیکنام از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طهمورث نیکنام چقدر است؟
تا کنون 99 نفر به دکتر طهمورث نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طهمورث نیکنام 5 از 5 است.

درباره دکتر طهمورث نیکنام

دکتر طهمورث نیکنام dr tahmoores niknaam از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر طهمورث نیکنام در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، مجتمع پزشکی شهر ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طهمورث نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132332829,09170001947 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طهمورث نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طهمورث نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طهمورث نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طهمورث نیکنام تخصص داخلی ، فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طهمورث نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.