دکتر طهمورث نیکنام

دکتر طهمورث نیکنام

کد نظام پزشکی: 71505
فوق تخصص بیماری‌های ریه
4.1 (410 نظر)
٪81 پیشنهاد کاربران
15702 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر طهمورث نیکنام

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، مجتمع پزشکی شهر، طبقه چهارم
اولین نوبت آزاد:فردا | 17:10

درباره دکتر طهمورث نیکنام

فوق تخصص بیماری‌های ریه،آسم و آلرژی و مراقبت های ویژه/برونکوسکوپی ایباس،توراکوسکوپی پیوند ریه
آدرس پیج اینستاگرام: dr.tahmoores_niknam

آدرس مطب دکتر طهمورث نیکنام

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، مجتمع پزشکی شهر، طبقه چهارم

نظرات درباره دکتر طهمورث نیکنام

4.1
از 410 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%81
پیشنهاد کاربران
سکینه(1403/04/21)
نوبت دهی مطب
(1403/04/21)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
متاسفانه مدت انتظار بسیار زیاد و مغایرت زیادی با نوبت اخذ شده جهت ویزیت.
راضیه(1403/04/18)
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: عفونت و آب آوردن ریه پدرم اولین بار بود به دکتر نیکنام مراجعه میکردیم برخورد پزشک بسیار عالی و خوب بود ویزیتشون عجله عجله‌ای نبود و به اندازه‌ی کافی برای هر بیمار با توجه به علت مراجعه وقت میذاشتن با صبر و حوصله به سوالاتمون پاسخ دادن پدرم را معاینه کردن پرونده پزشکی ایشان را با دقت بررسی کردن برای چکاپ پیششون رفته بودیم نیازی به تجویز دارو و انجام برونکوسکوپی ندیدن نکته‌ی خیلی خوب و قابل توجه در مورد این پزشک: بیمار را به صورت تکی معاینه میکردن و مثل سایر پزشکان چندتا چندتا بیمار را داخل اتاق پزشک نمیفرستادن و برای حقوق بیمار ارزش و احترام قائل بودن من از مراجعه به این پزشک راضی بودم و ایشان را به دیگران هم توصیه میکنم
پروانه(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
سلام .وقت بخیر .ضمن تشکر فقط یه مشکلی بود و هست اون ساعتی که وقت رو تعیین میکنن در اون ساعت نمیتونیم پزشک رو ملاقات کنیم مثال نوبت ما ساعت هشت و ده دقیقه عصر بود یه ربع به ده شب رفتیم پیش دکتر..چون مراجعه کنندگان مریض هستن و حال مناسبی ندارن که این همه وقت رو در یک صندلی بشینن.اگه به این مشکل رسیدگی بشه ممنون میشم.در آخر هم از زحماتتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم
کاربر دکترتو(1403/04/14)
نوبت دهی مطب
(1403/04/14)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
کاربر دکترتو(1403/04/13)
نوبت دهی مطب
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
تنکی نفس داشتم و تشخیص چند تا دکتر وجود آب و لخته در ریه ها بود. که با تشخیص دکترنیکنام آلرژی بود و با دارو رفع میشود .
محمدجواد(1403/04/11)
نوبت دهی مطب
(1403/04/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به دکتر طهمورث نیکنام

چطور می‌توانم نوبت دکتر طهمورث نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طهمورث نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طهمورث نیکنام در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر طهمورث نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت طهمورث نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر طهمورث نیکنام کجا است؟
دکتر طهمورث نیکنام 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طهمورث نیکنام را ببینید.
آیا دکتر طهمورث نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر طهمورث نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طهمورث نیکنام متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طهمورث نیکنام چه زمانی است؟
دکتر طهمورث نیکنام از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طهمورث نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طهمورث نیکنام چقدر است؟
تا کنون 410 نفر به دکتر طهمورث نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طهمورث نیکنام 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر طهمورث نیکنامدکتر طهمورث نیکنام dr tahmoores niknaam از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر طهمورث نیکنام در شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، مجتمع پزشکی شهر، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طهمورث نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132332829 , 09170001947 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طهمورث نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طهمورث نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طهمورث نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طهمورث نیکنام متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طهمورث نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.