%97
پیشنهاد(از 524 کاربر)

درباره‌ی پزشک

ریه، آسم و آلرژی

کد نظام پزشکی

56076

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش بلوار مهر، ساختمان نگین، روبه روی رستوران عصرانه

تلفن:07136293992

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به کامبیز آقاصادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران کامبیز آقاصادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 524 کاربر)

%97
504 کاربر از 524 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  176 نفر
 • 15-45 دقیقه
  213 نفر
 • 45-90 دقیقه
  92 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  43 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

مراجعه کنندگان حتما با ماسک به مطب مراجعه کنند.

کودکان زیر10سال در مطب ویزیت نخواهند شد.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

توجه فرمایید مبلغ ویزیت از کارمزد سایت جدا میباشد و مبلغ ویزیت میبایست به طور کامل در مطب پرداخت شود.

کامبیز آقاصادقی
کامبیز آقاصادقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت کامبیز آقاصادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز آقاصادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کامبیز آقاصادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت کامبیز آقاصادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز آقاصادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کامبیز آقاصادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب کامبیز آقاصادقی کجا است؟
دکترکامبیز آقاصادقی مطب خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب کامبیز آقاصادقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا کامبیز آقاصادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز آقاصادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
کامبیز آقاصادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز آقاصادقی متخصص ریه و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد کامبیز آقاصادقی چه زمانی است؟
دکتر کامبیز آقاصادقی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل کامبیز آقاصادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از کامبیز آقاصادقی چقدر است؟
تا کنون 524 نفر به کامبیز آقاصادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی کامبیز آقاصادقی 5 از 5 است.

درباره کامبیز آقاصادقیدکترکامبیز آقاصادقی dr kambiz agha sadeghi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب کامبیز آقاصادقی در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش بلوار مهر، ساختمان نگین، روبه روی رستوران عصرانه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب کامبیز آقاصادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136293992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام کامبیز آقاصادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی کامبیز آقاصادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط کامبیز آقاصادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از کامبیز آقاصادقی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد کامبیز آقاصادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.