دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر کامبیز آقاصادقی

دکتر کامبیز آقاصادقی

فوق تخصص ریه

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

56076
%97
پیشنهاد(از 570 کاربر)

درباره‌پزشک

ریه، آسم و آلرژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش بلوار مهر، ساختمان نگین، روبه روی رستوران عصرانه

تلفن:07136293992

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامبیز آقاصادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامبیز آقاصادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 570 کاربر)

%97
549 کاربر از 570 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  190 نفر
 • 15-45 دقیقه
  234 نفر
 • 45-90 دقیقه
  102 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  44 نفر

نظرات

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتجربه باحوصله و ماهر

سروش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ، هر کسی پیش دکتر رفته نتیجه گرفته ..‌‌دایی من و پدر بزرگم و پسرخاله و خاله ام همه رضایت دارند . جناب آقا صادقی عالی هستن

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستند. مشکل من خارش بدن و سر بود. فعلن قرص برام تجویز کردن تا دو ماه دیگه برم خدمت دکتر فعلن امیدم بخدا هست بعدشم به دکتر آقا صادقی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بینظیر

محمدمهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

منکه فعلا چند ماهی هست زیر نظرشونم. منتهی هنوز جوابی نگرفتم و درمان نشدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کامبیز آقاصادقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش بلوار مهر، ساختمان نگین، روبه روی رستوران عصرانه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامبیز آقاصادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز آقاصادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز آقاصادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامبیز آقاصادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز آقاصادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز آقاصادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامبیز آقاصادقی کجا است؟
دکتر کامبیز آقاصادقی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامبیز آقاصادقی را ببینید.
+
آیا دکتر کامبیز آقاصادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز آقاصادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامبیز آقاصادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز آقاصادقی متخصص ریه و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامبیز آقاصادقی چه زمانی است؟
دکتر کامبیز آقاصادقی از روز یکشنبه 27 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز آقاصادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامبیز آقاصادقی چقدر است؟
تا کنون 570 نفر به دکتر کامبیز آقاصادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامبیز آقاصادقی 5 از 5 است.
درباره دکتر کامبیز آقاصادقی


دکتر کامبیز آقاصادقی dr kambiz agha sadeghi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر کامبیز آقاصادقی در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش بلوار مهر، ساختمان نگین، روبه روی رستوران عصرانه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامبیز آقاصادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136293992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامبیز آقاصادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامبیز آقاصادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامبیز آقاصادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامبیز آقاصادقی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامبیز آقاصادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.