%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای پروانه تخصصی از نظام روانشناسی _مدرس دانشگاه


زوج درمانگر، کودک و نوجوان، درمان اضطراب، افسردگی و وسواس

مدیر و موسس مرکز مشاوره ازدواج و خانواده

کد نظام پزشکی

۸۱۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بین هفت تیر وفلسطین ، طبقه فوقانی بانک سامان ، ساختمان پاسارگاد ، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حلیمه باصفت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حلیمه باصفت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

هزینه بابت یک ساعت

حلیمه باصفت
حلیمه باصفت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حلیمه باصفت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حلیمه باصفت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حلیمه باصفت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حلیمه باصفت چقدر است؟
هزینه ویزیت حلیمه باصفت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حلیمه باصفت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حلیمه باصفت کجا است؟
دکتر حلیمه باصفت 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حلیمه باصفت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حلیمه باصفت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حلیمه باصفت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حلیمه باصفت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حلیمه باصفت متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حلیمه باصفت چه زمانی است؟
دکتر حلیمه باصفت از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حلیمه باصفت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حلیمه باصفت چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به حلیمه باصفت رای داده‌اند. میانگین امتیازی حلیمه باصفت 5 از 5 است.

درباره حلیمه باصفتحلیمه باصفت halimeh baasefat از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب حلیمه باصفت در شیراز ، خیابان زند ، بین هفت تیر وفلسطین ، طبقه فوقانی بانک سامان ، ساختمان پاسارگاد ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حلیمه باصفت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318862 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حلیمه باصفت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حلیمه باصفت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حلیمه باصفت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حلیمه باصفت تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حلیمه باصفت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.