%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۰۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، معالی اباد ، کوچه ۳۱ ، ساختمان اوتانا ۲

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر منصور محمدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
دکتر منصور محمدی
دکتر منصور محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور محمدی کجا است؟
دکتر منصور محمدی 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصور محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصور محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور محمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور محمدی چه زمانی است؟
دکتر منصور محمدی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور محمدی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر منصور محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور محمدی

دکتر منصور محمدی dr mansoor mohammadi از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر منصور محمدی در شیراز ، معالی اباد ، کوچه ۳۱ ، ساختمان اوتانا ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136256471 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور محمدی تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.