دکتر سید حسن بهدین

دکتر سید حسن بهدین

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

23910
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان پارسه

آدرس:

شیراز ، میدان پاسه ، بلوار پاسارگاد ، خیابان پاییز ، درمانگاه و مرکز جراحی شبانه روزی آزادی

تلفن:38370401

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن بهدین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن بهدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسن بهدینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن بهدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن بهدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن بهدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن بهدین چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن بهدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن بهدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن بهدین کجا است؟
دکتر سید حسن بهدین 1 مطب در مطب میدان پارسه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسن بهدین را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن بهدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن بهدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن بهدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن بهدین متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن بهدین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن بهدین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن بهدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن بهدین چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید حسن بهدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن بهدین 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن بهدیندکتر سید حسن بهدین dr seyyed hasan behdin از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سید حسن بهدین در شیراز ، میدان پاسه ، بلوار پاسارگاد ، خیابان پاییز ، درمانگاه و مرکز جراحی شبانه روزی آزادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن بهدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 38370401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن بهدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن بهدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن بهدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن بهدین متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن بهدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.