دکتر حسین دامنگیر

دکتر حسین دامنگیر

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

بورد تخصصی داخلی و بورد فوق تخصص گوارش و کبد
شیراز
%87
پیشنهاد(از 51 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر حسین دامنگیر دانش آموخته هر سه مقطع پزشک عمومی، تخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دارای بورد تخصصس بیمارهای داخلی و همچنین بورد فوق تخصصی بیمارهای گوارش و کبد

سابقه معاونت آموزشی دانشکده پزشکی آزاد کازرون

کد نظام پزشکی

35271

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه سوم

تلفن:07132351335

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین دامنگیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین دامنگیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%87
44 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی، خدمت درمانی، نیروهای مسلح و جانبازان در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حسین دامنگیر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر حسین دامنگیر می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر حسین دامنگیر
دکتر حسین دامنگیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین دامنگیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین دامنگیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین دامنگیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین دامنگیر چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین دامنگیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دامنگیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین دامنگیر کجا است؟
دکترحسین دامنگیر مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین دامنگیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین دامنگیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دامنگیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین دامنگیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین دامنگیر متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین دامنگیر چه زمانی است؟
دکتر حسین دامنگیر از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دامنگیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین دامنگیر چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر حسین دامنگیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین دامنگیر 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین دامنگیردکترحسین دامنگیر dr hossein daamangir از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر حسین دامنگیر در شیراز، خیابان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین دامنگیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین دامنگیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین دامنگیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین دامنگیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین دامنگیر متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین دامنگیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.