%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

58150

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز

آدرس:

شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش

تلفن:07138307085

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

خیابان ستارخان نبش کوچه 12 کلینیک تخصصی پوست و کاشت موی کسما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جعفر معزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر معزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر جعفر معزی
دکتر جعفر معزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر معزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر معزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر معزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر معزی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر معزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر معزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر معزی کجا است؟
دکترجعفر معزی درمانگاه شبانه روزی سروش شیراز و مطب ستارخان مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جعفر معزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر معزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر معزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر معزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر معزی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر معزی چه زمانی است؟
دکتر جعفر معزی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر معزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر معزی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر جعفر معزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر معزی 5 از 5 است.

درباره دکتر جعفر معزیدکترجعفر معزی dr jafar moezi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر جعفر معزی در شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر معزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138307085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر معزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر معزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر معزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر معزی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر معزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.