دکتر مژگان زمانی

دکتر مژگان زمانی

تخصص داخلی

شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۲۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۵۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، خیابان 20 متری سینما سعدی ، روبه روی بیمارستان شفا ، مجتمع پزشکی پرند ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان زمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱۴ کاربر)

%۹۸
۲۰۹ کاربر از ۲۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری
ملاحظات
 • اولویت ویزیت با بیماران اندوسکوپی است. به همین علت مدت انتظار بیمار در مطب، با توجه به تعداد بیماران اندوسکوپی آن روز متغییر است.
 • مدت زمان معطلی در مطب یک ساعت تا یک ساعت ونیم میباشد.
 • هر نوبت گرفته شده فقط برای یک مراجعه کننده میباشد.
 • لطفا در ساعت نوبت گرفته شده در مطب حضور داشته باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مژگان زمانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر مژگان زمانی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر مژگان زمانی
دکتر مژگان زمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان زمانی کجا است؟
دکتر مژگان زمانی 1 مطب در مطب خیابان بیست متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان زمانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان زمانی چه زمانی است؟
دکتر مژگان زمانی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان زمانی چقدر است؟
تا کنون 214 نفر به دکتر مژگان زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان زمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان زمانیدکتر مژگان زمانی dr mozhgan zamani از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر مژگان زمانی در شیراز ، خیابان 20 متری سینما سعدی ، روبه روی بیمارستان شفا ، مجتمع پزشکی پرند ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317436 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان زمانی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.