دکتر مهدی زادمهر

دکتر مهدی زادمهر

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

127875

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، نرسیده به ابتدای 20 متری سینما سعدی ، جنب بانک سامان ، ساختمان آراد

تلفن:07132316940

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی زادمهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی زادمهرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی زادمهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی زادمهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی زادمهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی زادمهر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی زادمهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی زادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی زادمهر کجا است؟
دکتر مهدی زادمهر 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی زادمهر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی زادمهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی زادمهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی زادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی زادمهر متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی زادمهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی زادمهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی زادمهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی زادمهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی زادمهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی زادمهر 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی زادمهردکتر مهدی زادمهر dr mehdi zaadmehr از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی زادمهر در شیراز ، خیابان زند، نرسیده به ابتدای 20 متری سینما سعدی ، جنب بانک سامان ، ساختمان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی زادمهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132316940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی زادمهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی زادمهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی زادمهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی زادمهر متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی زادمهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.