دکتر دردانه عطاپور

دکتر دردانه عطاپور

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

24266

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار میرزای شیرازی

آدرس:

شیراز ، بلوار میرزای شیرازی ، جنب بانک صادرات ، مجتمع لاویج ، طبقه اول ، واحد یک

تلفن:07136254991

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دردانه عطاپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر دردانه عطاپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دردانه عطاپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دردانه عطاپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دردانه عطاپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دردانه عطاپور چقدر است؟
هزینه ویزیت دردانه عطاپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دردانه عطاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دردانه عطاپور کجا است؟
دکتر دردانه عطاپور 1 مطب در مطب بلوار میرزای شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دردانه عطاپور را ببینید.
+
آیا دکتر دردانه عطاپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دردانه عطاپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دردانه عطاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دردانه عطاپور متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دردانه عطاپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر دردانه عطاپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر دردانه عطاپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دردانه عطاپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر دردانه عطاپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دردانه عطاپور 0 از 5 است.

درباره دکتر دردانه عطاپوردکتر دردانه عطاپور dr dordaneh atapoor از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر دردانه عطاپور در شیراز ، بلوار میرزای شیرازی ، جنب بانک صادرات ، مجتمع لاویج ، طبقه اول ، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دردانه عطاپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136254991 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دردانه عطاپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دردانه عطاپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دردانه عطاپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دردانه عطاپور متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دردانه عطاپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.