%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

89617

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبه روی ایستگاه مهران، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره یک، واحد ۱

تلفن:09196229443

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید امدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید امدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فلکه دوم صادقیه
ملاحظات • .
دکتر وحید امدادی
دکتر وحید امدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید امدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید امدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید امدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید امدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید امدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید امدادی کجا است؟
دکتروحید امدادی فلکه دوم صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید امدادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید امدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید امدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید امدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید امدادی چه زمانی است؟
دکتر وحید امدادی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید امدادی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر وحید امدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید امدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید امدادیدکتروحید امدادی dr vahid emdadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر وحید امدادی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبه روی ایستگاه مهران، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره یک، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید امدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09196229443 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید امدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید امدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید امدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید امدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید امدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.