دکتر وحید امدادی

دکتر وحید امدادی

کد نظام پزشکی: 89617
4.9 (33 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
809 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر وحید امدادی

فلکه دوم صادقیه
آدرس: تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبه روی ایستگاه مهران، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره یک، واحد 3
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:00

آدرس مطب دکتر وحید امدادی

فلکه دوم صادقیه
آدرس:
تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبه روی ایستگاه مهران، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره یک، واحد 3

نظرات درباره دکتر وحید امدادی

4.9
از 33 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/22)
نوبت دهی مطب
(1403/02/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
جلسه اول بود مراجعه کردیم ،راضی بودیم انشالا همینطور پیش بره
عزیز(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
اولین برخوردم نظری نمی شه داد ولی برخورد خوبی داشتند.
هستی(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار خوش برخورد و با حوصله
غلامعلی(1403/01/29)
نوبت دهی مطب
(1403/01/29)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مهارت کافی ندارد بیشتر مشاوره است
فریبا(1403/01/26)
نوبت دهی مطب
(1403/01/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
آرامشی که ایشان به بیمارانشان می دهند را تا به حال در هیچ پزشکی در این زمینه ندیده ام. در ضمن ایشان همیشه داروهایی مناسب با قیمت مناسب برای من تجویز کرده اند که فشار مالی به من وارد نشده است.
زهرا(1402/12/28)
نوبت دهی مطب
(1402/12/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام. دکتر امدادی بسیار با حوصله،حاذق و مسلط به حرفه شون هستند و بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد هستند و کاملا حال بیمار را درک کرده و با بیمار همراهی میکنند.

سوالات متداول راجع به دکتر وحید امدادی

چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید امدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید امدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید امدادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر وحید امدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید امدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر وحید امدادی کجا است؟
دکتر وحید امدادی 1 مطب در فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید امدادی را ببینید.
آیا دکتر وحید امدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر وحید امدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید امدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید امدادی چه زمانی است؟
دکتر وحید امدادی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید امدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید امدادی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر وحید امدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید امدادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر وحید امدادیدکتر وحید امدادی dr vahid emdadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر وحید امدادی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبه روی ایستگاه مهران، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان شماره یک، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید امدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09196229443 ، 02144082958 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید امدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید امدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید امدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید امدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید امدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.