%90
پیشنهاد(از 29 کاربر)

کد نظام پزشکی

76869

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، بالاتر از سه راه عفیف آباد ، روبروی مرکز تجارت جهانی ، ساختمان بانک پارسیان ، طبقه چهارم

تلفن:07136270519

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا فلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا فلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%90
26 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات
 • بیمارستان‌های طرف قرارداد جهت انجام جراحی: اردیبهشت، بصیر و دکتر خدادوست می باشد.
 • بیمه تنها برای عمل‌های درمانی جهت انجام جراحی‌های چشم پذیرفته می‌شود. بیمه های طرف قرار داد شامل خدمات درمانی، دانا، تامین اجتماعی، معلم، نیروهای مسلح، سینا، بانک‌های دولتی، دی، آتیه سازان، البرز، صدا و سیما، ایران، مخابرات و آسیا می‌باشد.
 • قبل از حضور حتما با مطب تماس بگیرید.
دکتر محمدرضا فلاحی
دکتر محمدرضا فلاحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فلاحی کجا است؟
دکترمحمدرضا فلاحی مطب خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا فلاحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا فلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فلاحی متخصص چشم پزشکی و جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فلاحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فلاحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فلاحی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر محمدرضا فلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا فلاحیدکترمحمدرضا فلاحی dr mohammadreza fallahi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا فلاحی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، بالاتر از سه راه عفیف آباد ، روبروی مرکز تجارت جهانی ، ساختمان بانک پارسیان ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136270519 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فلاحی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.