دکتر ثریا صاکی

دکتر ثریا صاکی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)

بیماری‌های چشم، فلوشیپ اطفال و استرابیسم، آب مروارید، لیزر، لیزیک و زیبایی
شیراز
%۹۷
پیشنهاد(از ۸۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۵۸۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 4، واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ثریا صاکی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸۴ کاربر)

%۹۷
۸۱ کاربر از ۸۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم لطفا فقط 1 همراه داشته باشید.

ویزیت افراد زیر 18 سال 158 هزار تومان میباشد.

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.زمان انتظار شما در مطب بالا می باشد لطفا اگر پذیرای این موضوع نیستید نوبت نگیرید

دکتر ثریا صاکی
دکتر ثریا صاکی

درباره دکتر ثریا صاکی

دکتر ثریا صاکی از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر ثریا صاکی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 4، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثریا صاکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثریا صاکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثریا صاکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثریا صاکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثریا صاکی تخصص چشم پزشکی,فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.