%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و فلوشیپ درد

درمان دیسک کمر، دیسک گردن، ساییدگی زانو، ساییدگی شانه، درد های مفصلی، مشکلات عضلانی و اسکلتی، دردهای مزمن، تنگی نخاع و سردرد

در مطب فیزیوتراپی، بلاکهای عصبی زیر گاید سونوگرافی، انواع تزریقهای مفصلی و غیر مفصلی، نوار عصب و عضله، درمانهای مداخله ای درد و ستون فقرات انجام می شود.

همکاری با کلینیک درد توانا، بیمارستان شهید دوران، بیمارستان ام ار ای و مرکز رادیولوژی فراپرتو

آدرس سایت: drarjmand.com

دانش اموخته پزشکی عمومی از دانشگاه شیراز سال 1385
دانش اموخته تخصص طب فیزیکی و توانبخشی سال 1390
گذراندن دوره فلوشیپ درد در اکادمی آسکولپ سال1393
مدیر درمانگاه درد چند تخصصی توانا

کد نظام پزشکی

98029

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان ابیوردی

آدرس:

شیراز ، خیابان ابیوردی ، روبه روی استخر انقلاب ، نبش کوچه 11

تلفن:07136279283

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین ارجمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین ارجمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ابیوردی
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی در زمان پرداخت نوع بیمه را انتخاب نمایید.


 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حسین ارجمند، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حسین ارجمند
دکتر حسین ارجمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین ارجمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین ارجمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین ارجمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین ارجمند چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین ارجمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ارجمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین ارجمند کجا است؟
دکترحسین ارجمند مطب خیابان ابیوردی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین ارجمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین ارجمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ارجمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین ارجمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین ارجمند متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین ارجمند چه زمانی است؟
دکتر حسین ارجمند از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ارجمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین ارجمند چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حسین ارجمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین ارجمند 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین ارجمنددکترحسین ارجمند dr hossein arjmand از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر حسین ارجمند در شیراز ، خیابان ابیوردی ، روبه روی استخر انقلاب ، نبش کوچه 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین ارجمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279283 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین ارجمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین ارجمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین ارجمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین ارجمند متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین ارجمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.