دکتر مظفر طالب زاده

دکتر مظفر طالب زاده

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

گوارش و کبد
شیراز

کد نظام پزشکی

54700
%100
پیشنهاد(از 123 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مظفر طالب زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مظفر طالب زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 123 کاربر)

%100
122 کاربر از 123 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  57 نفر
 • 45-90 دقیقه
  36 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  14 نفر

نظرات

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی با حوصله دقیق محترم

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بیشتر از یک سال مشکل شدید گوارش و یبوست مزمن داشتم، به پزشک‌های متعدد مراجعه کردم ولی درمان نشدم. دکتر طالب زاده رو بهم معرفی کردن تشخیصشون عالی بود، درمان موفق آمیز بود و خیلیم با اخلاق و با شخصیت هستند.

فضیله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی من چندین پزشک رفتم برای مشکل معده هیچکدوم نتونستن منو درمان کنن بجز دکتر طالب زاده.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند نوبت دهی مشکل هست

محمد مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مظفر طالب زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مظفر طالب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مظفر طالب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مظفر طالب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مظفر طالب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مظفر طالب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مظفر طالب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مظفر طالب زاده کجا است؟
دکتر مظفر طالب زاده 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مظفر طالب زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مظفر طالب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مظفر طالب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مظفر طالب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مظفر طالب زاده متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مظفر طالب زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مظفر طالب زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مظفر طالب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مظفر طالب زاده چقدر است؟
تا کنون 123 نفر به دکتر مظفر طالب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مظفر طالب زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مظفر طالب زادهدکتر مظفر طالب زاده dr mozaffar talebzadeh از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر مظفر طالب زاده در شیراز ، خیابان زند ، نبش صورتگر ، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، مجتمع کیمیا ، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مظفر طالب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354624 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مظفر طالب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مظفر طالب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مظفر طالب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مظفر طالب زاده متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مظفر طالب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.