%91
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدارا، خیابان جمالی، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان شیراز مهر، واحد 12

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز توکل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز توکل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%91
28 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودن

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله ، کاملا مستمع در مورد مشکلات بیمار ، روند درمان عالی و سریع

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی، خوش برخورد ، به دور از دغدغه مادیات، توصیه های پزشکی و پیگیری روند درمان عالی

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار خوب و با تجربه ای هستند. بسیار خوش اخلاق

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اعتقادی به روش های روزامد ندارند و کلا با روش های قدیمی پیش می روند. درباره عدم تخلیه ادرار از ایشان پرسیدم گفتند مشکلی نیست. در صورتی که هر متخصص دیگری رفتیم راهکارهای به روز و بسیار بهتری پیشنهاد دادند برای رفع مشکل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پرویز توکلسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز توکل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز توکل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز توکل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز توکل چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز توکل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز توکل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز توکل کجا است؟
دکتر پرویز توکل 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز توکل را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز توکل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز توکل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز توکل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز توکل متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز توکل چه زمانی است؟
دکتر پرویز توکل از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز توکل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز توکل چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر پرویز توکل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز توکل 5 از 5 است.

درباره دکتر پرویز توکلدکتر پرویز توکل dr parviz tavakkol از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر پرویز توکل در شیراز، خیابان ملاصدارا، خیابان جمالی، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان شیراز مهر، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز توکل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472581 , 07136472580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز توکل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز توکل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز توکل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز توکل متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز توکل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.