دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهسا علوی

دکتر مهسا علوی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

102292
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

رفع موهای زاید صورت و بدن
از بین بردن هر گونه چین و چروک سطحی و عمقی
از بین بردن جای جوش و هرگونه اسکار
رفع هرگونه خال، لک، کک و مک
لایه براری پوست
جوانسازی پوست

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین ، طبقه دوم

تلفن:07132352377

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی بودم کاملا ،خیلی خوش برخورد و منصف

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا علوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین ، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا علوی کجا است؟
دکتر مهسا علوی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا علوی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا علوی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا علوی چه زمانی است؟
دکتر مهسا علوی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا علوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهسا علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا علوی 5 از 5 است.
درباره دکتر مهسا علوی


دکتر مهسا علوی dr mahsa alavi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهسا علوی در شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132352377 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا علوی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.