%89
پیشنهاد(از 72 کاربر)

کد نظام پزشکی

102124

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، نبش کوچه 41 ، مرکز پزشکی شهر ، طبقه چهارم ، واحد13

تلفن:07132344549

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

افتخارات

مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم :1392-1395
معاونت آموزشی دانشکده پزشکی جهرم 1394
دوره آموزشی سکسوال مدیسین (طب جنسی ) در انجمن سکسوال مدیسین اروپا 2015
فلوی سکسوال مدیسین (طب جنسی ) اتحادیه متخصصان اروپا 2016

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی عبدلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی عبدلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 72 کاربر)

%89
64 کاربر از 72 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  50 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی عبدلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی عبدلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی عبدلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی عبدلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی عبدلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عبدلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی عبدلی کجا است؟
دکترمهدی عبدلی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی عبدلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی عبدلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عبدلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی عبدلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی عبدلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی عبدلی چه زمانی است؟
دکتر مهدی عبدلی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عبدلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی عبدلی چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر مهدی عبدلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی عبدلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی عبدلیدکترمهدی عبدلی dr mehdi abdoli از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر مهدی عبدلی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، نبش کوچه 41 ، مرکز پزشکی شهر ، طبقه چهارم ، واحد13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی عبدلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344549 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی عبدلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی عبدلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی عبدلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی عبدلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی عبدلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.